Source
Degenlord | Що по сейлу?🔗офф стаття🔗гайд Tertuh 🔗сторінка сейлу🔗премаркет $MONпоки...
4 380 Views/Reach
2025-11-12 19:27
Message №2855
Що по сейлу?🔗офф стаття🔗гайд Tertuh 🔗сторінка сейлу🔗премаркет $MONпоки на ринку крім спредіків ніч цікавого нема - мейн фокус тримаю на сейлі монаду,як мінум до тге , ручні дропи уже закінчились прийдеться шукати по шарагах і розкачувати ферму таким чином,нижче ділюсь важливими деталями:1️⃣Скільки нести на акк?-при мінімалці 100$ буде 1.8кк місць,гадаю що смарт нести біля ~200$/250$ на акк,на всю цю суму попередньо дадуть алоку 2️⃣Трабли з сімкамине всі оператори приймають смски зразу,з якимись треба повозитись а якісь взагалі не приймають коди 3️⃣Трабли з кус/виводомпри реєстрації акків юзаємо ручних дропів - так як в людей є випадки реверифів або відхилення виводів,ручні дропи - мастхев
4️⃣Штрафи / Коінбейз карткаДля тих хто продасть токени зразу
-
будуть застосовані штрафи або ануляція участі в некст сейлах,а власникам коінбейз карток буде даватись розширена алока від 1.5х
5️⃣Скільки роблю акків?Хотів занести 100,000 але розумію що 400 ручних дропів не нашкрабаю а ризикувати стейблом бажання немає - тому роблю біля сотні ручних з можливістю розширення ферми.