Source
Підпілля. Подполье | Що ж, літо добігає кінця.Воно було інтенсивним і цікавим - ми грали в ...
301 Views/Reach
2024-08-30 07:20
Message №2008
Що ж, літо добігає кінця.Воно було інтенсивним і цікавим - ми грали в теніс і шахи, збиралися на різноманітні настолки, відпочивали на Comfort club'і, був інтенсивний тиждень Школи з антикознавства й ще багато-багато всього різного.На осінь у нас теж є плани. Ми розуміємо, що легко не буде, зважаючи на відключення світла, але у нас є зарядна станція, світлодіоди та оптоволокно, то ж до деяких викликів ми готові. Отже, ділюся двома ідеями:- з Олегом @olegiandr ми хочемо запустити філософський гурток - у "Підпіллі" вже існували такі гуртки в різних формах, і ось ми хочемо знову до нього повернутися. Він буде проходити по суботах о 16, перед кіногуртком. Почнемо із 7-го вересня. Незабаром буде зроблено оголошення, як і що буде проходити :)- я хочу втілити свій давній проєкт і запустити курс лекції з історії давнього Риму - це буде академічний і одночасно популярний курс на 20 лекцій. Він буде читатися в "Підпіллі" офлайн і одночасно онлайн по неділях о 18.00. Перша лекція буде 8-го вересня. Ось гугл-форма, яку бажано заповнити, якщо ви хочете приєднуватися, щоб розуміти, скільки буде слухачів: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPA8SmQEowGBe8IpbadZWl7pC6I_L66oGEzJNka2OTMRg0zw/viewform?usp=sf_linkТож восени на нас чекає багато цікавого, приходьте на вогник :)