Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дуся
Added 14 Jul 2024

Дуся

@daurossua
Number of subscribers: 4 349
Photos: 1,110
Videos: 63
Links: 1,400
Description:
Привіт друзяко, якщо ти зайшов сюди, значить тебе цікавить моя творчість та особистість) Тут я ділюсь своїми думками, анонсую стріми та відео,і багато чого іншого Співпраця - [email protected] Мій канал - https://www.youtube.com/channel/UC8JSQsPmd
Source

Дуся | Хельо, починається весна🌿, а це значить, що час починати щось цікавень...

Telegram community logo - Дуся Дуся @daurossua
891 Views/Reach 2026-02-27 18:30 Message №3469
Хельо, починається весна🌿, а це значить, що час починати щось цікавеньке🐶Я вже на стрімі про це казав, тепер розпишу тут:Я хотів би запустити ще один Марафон, трішки перезавантажившись від минулого, дати ще один подих цьому формату.Спонукало до цього мене те, що я на днях лазив по Курс Фордж, і побачив велику кількість нових збірок, подекуди продовжень тих, які раніше були лише на старих версіях.Наприклад, той самий Стоун Блок 4, і багато інших нових та свіженьких як пиріжечки - збірок.І мене це трохи змотивувало поринути знову, у цей кожнодневний стрім, разом з вами, - в щось, що може принести задоволення та відпочинок після важкого дня.Як це працює⁉️Марафон — це подія, у вигляді стрімів, на яких ми будемо проходити збірку кожен день. Щоб марафон продовжувався, кожного стріма, ми збиратимемо певну суму донатів, і якщо вона набирається, то ми робимо наступний день, і так доти, доки ми не пройдемо збірку повністю, до її логічного кінця, або, до того моменту коли все ж не зможемо одного дня зібрати на наступний день, — що означатиме передчасний кінець марафону та розуміння, що проходження затягнулось, або збірка стала не цікава. Також, я хотів би додати невеличкої ізюминки у ці стріми, додавши цікаві плюшки, які можуть зробити донатери, як от сторонні квести, побудови, ускладнення, абощо💃Я їх спробую прописати у невеликому додатку, до марафону, який поки не знаю як краще оформити. Я сьогодні-завтра порину у пошуки декількох збірок, хоч і одна з таких це точно буде StoneBlock 4, але я хочу точно впевнитись, що збірка буде мені та вам подобатись. Також, хоч і зі світлом вже легше, його все ще вимикають, тому для цих ситуацій теж варто продумати алгоритм дій, якщо світло вимкнуть, його не передбачається на той час коли ми стрімимо, абощо. Але спочатку, хочу запитати у вас: Чи хотіли б ви таке? Чи цікаво вам, коли я стрімлю кожен день, одну і ту ж збірку?