Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Дарниця INFO - Дарницький район
Added 14 Jul 2024

Дарниця INFO - Дарницький район

@darnycya_info
Number of subscribers: 8 241
Photos: 22,100
Videos: 3,320
Links: 14,300
Description:
Новини Дарницького району та головні новини Києва Реклама на сайтах та в групах соц.мереж: +38 068 827 48 50 Співпраця - @alina_goncharova11 📍 Стосовно інформаційний приводів/ повідомлень звертайтесь до анонімного чат-боту - @DarDesOb_bot
Source

Дарниця INFO - Дарницький район | ТЕЦ-4 відновити не встигнуть: експерт відповів, чи будуть кияни з тепл...

Telegram community logo - Дарниця INFO - Дарницький район Дарниця INFO - Дарницький район @darnycya_info
1 320 Views/Reach 2026-04-10 12:15 Message №39722
ТЕЦ-4 відновити не встигнуть: експерт відповів, чи будуть кияни з теплом наступної зими​Важливий обʼєкт не відновлять до старту сезону, але місто не залишиться без опалення.​Енергетичний експерт Геннадій Рябцев повідомив, що Дарницьку ТЕЦ-4 однозначно не відновлять до початку опалювального сезону. Про це він повідомив в інтервʼю УНІАН.​"Навіть якщо ризьку ТЕЦ-2 розберуть і частинками сюди перевезуть — неможливо за три місяці поставити та запустити новий теплоагрегат на 500 Гігакалорій. Звісно, щось встановлять натомість для того, аби забезпечити опалення лівого берега", — сказав Рябцев. ​Водночас ситуація на інших станціях столиці залишається контрольованою.Зокрема, ТЕЦ-6, попри пошкодження внаслідок атак, не була критично виведена з ладу.​"Після атак ворога на "шістку" енергетики забезпечили роботу станції за рахунок обладнання, яке було на об'єкті. Тому я б не сказав, що вона на 80% була виведена з ладу. Удари росіян, звісно, вплинули на генерацію ТЕЦ, але не катастрофічно", — зазначив експерт. ​Складнішою є ситуація на ТЕЦ-5, яка працює на природному газу. За його словами, росіяни під час опалювального сезону регулярно били по вузлу живлення котлів. Рябцев відмітив:​"Котли не могли запустити, тому що цей вузол живлення постійно ламали. Тільки вони запустять — бах! І знову станція не працює. Котел стоїть і немовби захищений. Когенераційна установка, яка там стоїть, взагалі в бункері. Однак газ не можуть підвести, тому що вузол пошкоджений". ​Попри це, ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 продовжують роботу, хоча й не на повну потужність. Відновлювальні роботи тривають і достатньо успішно. Заявлені урядом обсяги відновлення генерації у 2 ГВт впродовж травня є реалістичними.​"Якщо роботи будуть виконані, то Київ електричною та тепловою енергією буде забезпечений з запасом. Проблема в тому, що їх винесуть в жовтні або листопаді, коли температура повітря суттєво знизиться, але альтернативи відновленню ТЕЦ до початку опалювального сезону немає. Неможливо щось швидко побудувати", — додав експерт. ​Ситуація в енергетиці — головні новини​Голова Деснянської районної державної адміністрації Максим Бахматов заявляв, що більша частина Києва наступного опалювального сезону може залишитися без опалення. За його даними, внаслідок систематичних ударів РФ Дарницьку ТЕЦ було знищено повністю, а ТЕЦ-6 — на 80%, і додав, що нічого не завадить Росії повторити удари по столичних ТЕЦ.​Перший віцепрем'єр-міністр та міністр енергетики України також заявляв, що наступна зима буде проходити за таких же складних обставин, як нинішня.Джерело ЮНІАН