Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Dara Korniy
Added 14 Jul 2024

Dara Korniy

@darakorniy
Number of subscribers: 607
Photos: 98
Videos: 16
Links: 25
Description:
Сучасна українська🇺🇦письменниця
Source

Dara Korniy | Онучка Дзвінка, 5 рочків, вранці запитує: - Бабусь, а чому нам з війни...

Telegram community logo - Dara Korniy Dara Korniy @darakorniy
1 400 Views/Reach 2024-07-10 10:19 Message №161
Онучка Дзвінка, 5 рочків, вранці запитує: - Бабусь, а чому нам з війни не дзвонить тато Андрій? Дідусь дзвонить і Максим, а він ні? Він на мене образився? А може на маму?Пояснюю, як вмію. Чи маєте рецепт, як пояснити п'ятирічці про те, що той, хто тобі рідний, зник безвісті? Трохи більше місяця як. Це я риторично запитую. Бо щоб не сказала, все не те...А далі я думаю про Київ і про 8 липня. Про маленьких і дорослих пацієнтів та лікарів з лікарні охматдит, про родини і майбутнє, якого вже не буде. Зруйновані лікарні, багатоповерхівки, поламані, знищені долі людей. У мами, 78 років, здають нерви, коли вона слухає новини. Я ледве її заспокоюю. Розпач заважає дихати. Писати також. Але злість, ненависть та лють на тих, хто з нами це робить, набагато сильніші. Запалюю свічки, молюсь та прошу Творця якнайшвидшої помсти та влучності для ЗСУ.Колись мій дідусь Петро Корній казав: "Ми - трава. Трава проростає крізь асфальт й росте там, де ніщо не росте. Просто знай це"Марзена лаптєнога орда хоче знищити наше насіння. Не розуміючи, що ми трава. Яка проросте на руїнах, а потім на тих руїнах все відбудує. Тому що ми не вони. Світ також про це не знає. Світу так спокійніше. Світ боїться. І лаптіногих, і нас. Бо за законами логіки, їхньої логіки, ми мали б давно програти, здохнути або здатися. Патаму ша адін народ, адін язик і теде. І за законами логіки, їхньої логіки, лаптіногий виродок, це синонім вислову 'загадочная балалаєчная душа', а не синонім слів загарбник, вбивця, гвалтівник, збоченець, виродок... Толстоєвське лєбєдінає озєра - це не про балет і не про літературу, все це про ракети, вбивства, чисте зло, які породила та породжує ця збочена культурка.Тримаймося!Свій до свого💙💛