Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кулуари Забєліної
Added 06 Jan 2025

Кулуари Забєліної

@culuary_news
Number of subscribers: 63
Photos: 456
Videos: 133
Links: 589
Description:
You can view and join @culuary_news right away.

👥 Number of subscribers

63
Average/Day:: +1
Average/Week:: +1
Average/Month:: +5

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,000 25-06-06 21:02
Не вітаю з днем журналіста, а констатую, що ця професія, особливо, політична журналістика - для відчайдушних, сміливих, бунтарів та індивідуалістів, якщо звісно цікавитись чимось більшим, ніж «зливи», свого часу «темники» та правила, які встановлюють політики, маючи бажання тримати журналістів в рамках. До речі, політики та політичні журналісти місцями дуже схожі типажі, тому нам часто буває важко разом, але неодмінно цікаво. Я зважаю на цензуру війни, але вона точно не заважає ставити незручні питання представникам всіх державних органів, інакше ти вже не журналіст - ти придаток до влади. Наприклад, було б дуже цікаво спитати, чому канал проросійського депутата Вадима Столара Київ Лайф досі може спокійно висвітлювати всі події Офісу президента та президента, і до нього в ефіри ходять різні нардепи? Чому ряд дійсно крутих спікерів у владі обмежені у спілкуванні, натомість, я зараз подивилась чергове інтерв’ю Андрія Єрмака марафону? До речі, ніхто там не спитав які у нього повноваження представляти Україну у США і чому туди не поїхав міністр закордонних справ Андрій Сибіга? Але про поїздку я ще розповім, не заради критики, як завжди, хочу дати інформації з іншої сторони. Чому деякі журналісти забули як це: ставити незручні питання, трохи більш складні ніж те, що описують у тг каналах?Питань ще багато. Але сфокусуємось на тому, що багато у чому українська журналістика, у тому, що стосується висвітлення війни так точно - дасть фору багатьом іноземним журналістам. Дякую нашим воєнкорам ❤️ Я не за все хороше проти всього поганого, я за те, щоб завжди було цікаво, і, бажано ексклюзивно. Дякую, що читаєте, дякую, що слухаєте, дякую, що інформуєте. Я дуже люблю інформацію. Державних орденів не маю, моя нагорода - це увага та цитованість.
👁 7,100 25-05-25 21:03
Натрапила на інтерв’ю Шабуніна про Портнова і його вплив на суди. Віталій каже, що на ВАКС (антикор суд) жодного впливу Портнова/Татарова не фіксується, бо суд новостворений і взагалі, це неможливо. В ефірі у цю п’ятницю я, в тому числі кажу, що якраз їхній вплив вже давно є і на частину ВАКС. Як приклад, наводжу справи «плівок Вовка» (того самого Павла Вовка з ОАСК) і Павла Кириленка, голови АМКУ (антимонопольний комітет) які таємничим образом опинились у одного і того ж судді. Нагадувати про близькість Портнова і Вовка? А щодо Павла Кириленко ситуація ще більш цікава. Але, щоб зараз не вдаватись в деталі, це не чужа людина для президента. Але подібні справи зовсім випадково опиняються в одних і тих же суддів, виносяться сумнівні рішення, справи затягуються, бо це просто таке співпадіння. Я правильно розумію? Ні, це не так. Коли кажуть «система Портнова» чи «система Татарова», то це узагальнення. Система має свої конкретні прізвища суддів, правоохоронців, які так само несуть відповідальність, якщо діють згідно вказівок.
👁 5,600 25-05-03 10:44
До речі, ще щодо санкцій. Прочитала в британській Express, як Китай допомагає росіі озброюватися - і не повірила, звідки йдуть гроші.Через киргизький Capital Bank of Central Asia, а також систему переказів A7- пов'язану з молдавським олігархом Іланом Шором. Тобто, рублі йдуть у банк, звідти - до Китаю, а далі - ракети, які летять у бік України.Останнім часом я часто підіймаю питання нашої санкційної політики - і в ефірах, і в поїздках до США. Якісь вибіркові санкції виходять, коли половина реальних схем залишається в тіні.Трамп нещодавно заявив, що якщо не буде перемир'я - потрібно вводити вторинні санкції і навколо цього дійсно формується коаліція у Конгресі. Тобто важливо бити не тільки по рф, а й по тих, хто їй допомагає.Так ось, Capital Bank of Central Asia - якраз із цієї категорії. Банк, через який платять за війну. І він досі не під санкціями.А Ілан Шор, нагадаю, не десь у підпіллі. Він зараз знову йде в парламент Молдови. При цьому його структура вже бере участь у міжнародній схемі постачання зброї, яка вбиває українців.Якщо ми не почнемо вибивати такі фінансові канали - вони продовжуватимуть фінансувати війну. Сьогодні - через Китай - Киргизстан . Завтра - через Іран, Північну Корею, кого завгодно.Система вже працює, і її ніхто не чіпає.Capital Bank of Central Asia досі не під санкціями. Цікаво, чого. 👉Але про санкції ще поговоримо. https://www.express.co.uk/news/world/2046494/china-funnelling-arms-russia-ukraine-war
👁 6,500 25-04-26 20:27
Трамп сьогодні у своєму великому твіті після зустрічі з Зеленським написав важливу деталь щодо «secondary sanctions». Це те, що я кажу останній тиждень в ефірах після повернення з Вашингтону. Одна з груп в оточенні Трампа (до 60+ республіканських конгресменів/сенаторів, включно з автором твіту сенатором Ліндсі Гремом, або конгресменами Джо Вілсоном,Брайаном Фітцпатріком,Доном Бейконом) виступають за введення вторинних санкцій щодо рф, і інших країн. В цю групу також можна віднести і Келога, наприклад, насправді того ж Рубіо,і ця група є опозиційною до треку Віткофф - Дмітрієв. Першого щодо контактів з Дмітрієвим вже заслуховували у Сенаті та Палаті представників (закрито)на позаминулому тижні.Далеко не всім у Вашингтоні подобається цей трек, нам просто треба менше заважати,а займатись іншим. Твіт Ліндсі Грема якраз про вторинні санкції, це я до того, що це не лише його ініціатива. Просто біля Трампа частіше буває Віткофф, а він має зовсім інші пропозиції👉що його трек для нас небезпечний я казала давно.
👁 41,200 25-02-04 06:01
Завтра Трамп зустрічається з Нетаньяху. Окрім інтересів Ізраїлю, а він дуже близький з Трампом, і останні місяці систематично проводив у Мар а лаго, обговорюючи перебудову сил на Близькому сході, що нам теж вигідно, говоритимуть вони і про Україну. Серед світових лідерів не так багато тих, хто зараз з Трампом готовий обговорювати долю України. 🇺🇸Але я от обіцяла зробити підбірку, на кого у Трампа в команді нам варто звернути увагу і робити ставку, поки не встигаю, раджу почитати статтю Politico, деякі з цих людей тут є. Непублічні радники Трампа чи керівники його кампаній.Виходи на всіх є, просто треба знати, де шукати. Зверніть увагу: Рубіо та Волтца тут нема. Але я б ще додала сюди Джей Ді Венса. На нього треба робити ставку. Потім розпишу, чому. Він не настільки анти український, як його змальовують і симпатизує деяким відомим політикам України. Має підтримку Трампа, перспективи у республіканській партії. Як то кажуть, згадаєте цей твіт. https://www.politico.com/news/2025/01/21/trump-world-21-people-to-know-00198691