Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК
Added 14 Jul 2024

Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК

@cubeuniverseua
Number of subscribers: 2 058
Photos: 7,520
Videos: 1,440
Links: 3,190
Description:
Перший народний #УкрТг канал з контентом по майнкрафту 🤙 @TorGarka - з питань реклами Пропонуйка - @cubeuniverseua_proponuyka_bot Скіни, моделі, анімації - @animilair
Source

Кубічний Всесвіт | Майнкрафт новини українською | #УкрТґ #УМК | ПораХз чи треба тут багато слів, але очевидно що я не вивожу цей проек...

ПораХз чи треба тут багато слів, але очевидно що я не вивожу цей проект. Ані цей, ані всі інші пов'язані з майном, к'юніверс, лаунчер, допомога Соковитому. Грошей на хостинг вистачить місяці ще на два, і за цей час треба щось зробити із к'юніверс аби проект все ж жив. Або знайти час на його реалізацію і запуск, або знайти людей які матимуть цей час і достатньо навичок щоб замінити мене і всю тех-адмін-частину. Чи реальний якийсь із цих варіантів? Хз, подивимось? 🧊 Щодо ОМХМС:І міні-ігри, і виживання працюватимуть зараз і надалі. Міні-ігри і так не оновлювались вже бо-зна скільки часу, і не оновлюватимуться, бо планується і готується к'юніверс.Виживиння теж не оновлювалось, і мої обіцянки собі знайти час його хоча б оновити щоб нові версії працювали – не здійснились. Тому.. хз, бонус, останній подих, передсмертні конвульсії? Не знаю як це назвати, але:Всі гравці ОМХМС які за його історію колись на ньому грали і мали від 3 місяців перепустки – можете написати мені в ПП і отримати перепустку безкоштовно, та грати собі на здоров'я. Так, безкоштовно. Хочете підтримати проект? Монобанка відкрита. Відмовляти купувати перепустку я вас звісно не буду, але відтепер це опціонально, і опціонально це буде:1. або допоки я не вирішу інше,2. або допоки сервер не загнеться повністю,3. або допоки хз, біткоін не буде 200к. Лол, херню вже якусь пишу. Ну короче, отакі от справи. Пора закінчувати обіцяти собі нереальні речі, і вимагати від себе більше ніж я можу. А також пора переставати годувати нездійсненними обіцянками гравців, які.. вірять в мене, в проект? Не знаю як вам віддячити, але єдине що хочу - це попросити пробачення, що не справдив ваші надії і очікування. Як завжди дякую всім хто підтримував і досі підтримує проект, і словом і гривнею. Глянемо як там що буде далі, але.. проект заморожено, не очікуйте кардинальних змін найближчим часом. Дякую усім за увагу 👍