Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦

@cryptoukrainian7
Number of subscribers: 13 298
Photos: 1,550
Videos: 55
Links: 1,760
Description:
Самі актуальні ретродропи, амбасадорки та роздачі💰 👉Питання і співпраця: @mugivara_crypto 🧑‍💻Менеджери по рекламі(без оплати): @pifagor_dao, @Andryshaa_13, @ostapsmm 🫡Відгуки по рекламі: https://t.me/cryptoukrainianrespond

👥 Number of subscribers

13 298
Average/Day:: +131
Average/Week:: +89
Average/Month:: +67

👁️ Average views per message

1 958
Average/Day:: 2,400
Average/Week:: 1,834
ERR: 14.72%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 3
Week average: 2.1
Average per day: 1.6

Logo change history

Name change history

Crypto УКРАЇНЕЦЬ🇺🇦 2024-10-26
бла бла 2024-10-21

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,500 24-07-27 09:23
Ще один топчик до відпрацювання 🎩Всім привіт! Сьогодні наткнувся на цікавий блокчейн, який вже не раз натякав, що роздасть дропчик своїх токенів в майбутньому. Річ йде про блокчейн Movement Labs. Movement Labs— це мережа модульних блокчейнів на основі move. Зібрали 41.4м інвестицій від таких фондів, як Binance Labs, Polychain Capital, OKX Ventures. Зраза в проекті для відпрацювання є тільки Galxe. Обіцяють дуже скоро запустити тестнет і гільдію з ролями в діскорд. Но поки цього немає, відпрацьовуємо те що є. ⌨️ Що робимо: 1. Переходимо наGalxe 2. Виконуємо доступні завдання і забираємо поінти 3. Також додатково забираємо тут ТИК|ТИК|ТИК|ТИК4. Чекаємо нових апдейтів — Друзі, проект зібрав аж 41м від бінанс, хіба це не великий натяк на те, що буде лістинг на їхній біржі? Я думаю так і буде, а також буде хороший дроп, так як відносно мало людей його відпрацьовує. Просто гляньте на регіональні чати в діскорді, там голяк. В любому випадку, проект потрібно зробити, активності безкоштовні і насипати може файно.🇺🇦Crypto Українець | Чат | #ретродроп
👁 2,300 24-07-17 15:37
Ora protocol - те що нагодує 😋 Всім привіт! Давненько на каналі не було хороших проектів для відпрацювання. Шукав для вас щось годне і наткнувся на дуже цікавий проект з непоганим потенціалом до дропу. Ora protocol - штучний інтелект на основі Ethereum, розроблений для передачі розширеного штучного інтелекту та складних обчислень в onchain.Зібрав 22 мільйони інвестицій від таких фондів: Polychain Capital; HashKey Capital; SevenX Ventures і т.д. Зараз ми можемо в них фармити поінти, за які в майбутньому напевно буде дроп. Зразу кажу, тут потрібні вкладення. Одна транзакція в протоколі вартує приблизно 3$, що є не дуже так дешево.⌨️ Що робимо: 1. Переходимо на сайт 2. Підключаємо гаманець 3. Підключаємо твіттер 4. Вводимо інвайт код: 1R3T475. Далі йдемо на Onchain AI Oracle 6. Генеруємо рандомну відповідь і підписуємо контракт 7. Нажимаємо фініш і чекаємоПереглянути свої поінти можна в вкладці DASHBOARD. — Братва, я думаю потенціал є, тому зажену невелику частину ферми. Багато не хочу заганяти, бо трошки витратно вийде. Буду робити по три транзакції різних ORACLE на акаунт, це буде виходити десь 10$/акк. Глянем що вийде. ВСІМ ПРОФІТУ!🇺🇦Crypto Українець | Чат | #ретродроп