Source
𝐂𝐑𝐘𝐏𝐓𝐎𝐑𝐑 | Писав вже кілька разів що почав торгувати на форексі , поки що все йде...
298 Views/Reach
2026-03-26 16:17
Message №1758
Писав вже кілька разів що почав торгувати на форексі , поки що все йде непогано , за два тижні вже майже +500$. Якщо комусь цікаво , то не обов’язково купувати приватку . Є безкоштовний канал де автор дає сигнали і ви можете спробувати себе в цій справі, можете торгувати як реальним депом так і демо рахунком абсолютно нічим не ризикуючи. Також там можна отримати безкоштовний доступ до приватки на 7 днів , просто за те що ви будете кидати скріни закритих угод в чат. Я думаю варто спробувати, тим паче ризиків ніяких , торгуєте демо рахунком , кидаєте скріни угод, отримуєте 7 днів безкоштовної приватки , дивитесь що там до чого , далі якщо сподобається то продовжуєте торгувати . Ставте реакції якщо цікаво і я напишу детальніше що робити , дам посилання на канал і рефку на біржу на якій торгуємо ♥️UPD . Ок , даю одразу посилання на біржу Libertexhttps://app.libertex.org/goto/raf2?rid=128637812🔴Ящо ви в Європі то обов’язково при реєстрації вмикаєте укр впн.Посилання на канал https://t.me/trends_friend