Source
торнві криптує | шо ж по бінанс альфі? [рекап останніх тижнів + мої дії зараз]на початк...
753 Views/Reach
2025-09-23 17:24
Message №436
шо ж по бінанс альфі? [рекап останніх тижнів + мої дії зараз]на початку вересня лавочку 4х мультиплікатора на лімітні ордери на будь-які альфа монети прикрили, останні дропи на той момент були по $20-$30, і відповідно народ охрестив альфу мертвоюя десь тиждень продовжувала крутити $KOGE без мультиплікатора, на мінімальний обʼєм ($9k загалом), аби хоч якісь бали ще капали. ну і звісно, якраз після цього почали зʼявлятися дропи по $100+ (LINEA i OPEN, я на вас пальцем тикаю) і альфа воскресла 😂а роботяги почали шукати монети, які дають 4х з мінімальними затратами, шоб не давати задніх по обʼємах. наразі 4х дають монети, що вийшли на альфі не пізніше 30 днів тому — тобто щодня список змінюєтьсязараз я роблю $33k загального обʼєму, але перед основною прокруткою спочатку купую/продаю обрану монетку на ~$110 (дивлюся як швидко виконуються ордери) + відкриваю хвилинний графік (перевіряю волатильність в моменті). якшо мене все влаштовує, кручу необхідний обʼєм і всене завжди виходить мінімум витратити, іноді втрачаю по кілька доларів на курсі, але іноді й було таке що прокручувала безкоштовно через те що курс трішки підвищувався. загалом, все що в межах $3-$4 витрат на день поки що виправдовує себе⚡️по монетах найбільше міксую $WOD та $TRADOORТАКОЖ обовʼязково беру участь в проектах в розділі Booster на Binance Wallet — вони дають фрі токени за мінімальні зусилля, деякі навіть без витрат. поки не було зрозуміло чи вмерла ж таки альфа, я сфокусувалася на цьому))хотіла ще крутити Boost X від OKX, але шось дорого — закинула це діло. підсумовуючи, альфа крутиться, дропи мутяться 😎☼ канал торнві криптує | наш чат ☼