Source
торнві криптує | ви забили? забули? а я вам напамʼятаюгойдалки від дій та стейтментів т...
806 Views/Reach
2025-03-05 11:05
Message №318
ви забили? забули? а я вам напамʼятаюгойдалки від дій та стейтментів трампа продовжуються, чогось цікавого не ринку особливо не відбувається, АЛЕ:👒 наратив DePIN ще свіженький, як хліб з печі, і як мінімум через це варто встановити собі апку Grass. так-так, якщо все починалося з розширення для хрому, то зараз вони вже мають апку для MacOS, Linux та Windows, що дає х2 пойнтів. ну а другий мощний аргумент в тому, що вони роздавали досить класний дроп — я продала доволі рано, тому отримала не так багато, але це все одно фрі мані👒 скоро чекаємо дроп від Pocket Rocket, який вони перенесли на Q1 2025. ще можна пофармити кристали, і обовʼязково підключити гаманець Whitewallet. критерії для дропу виглядають справедливо. враховується загальна кількість:— кристалів— рефералів— кораблів— кораблів куплених за зірки в тг— пасивно зароблених кристалів— батлів— він рейту в батлах— ігор в шутертому не униваємо, трогаємо траву і живемо це життя, роблячи що можемо й очікуючи нових можливостейобняла-припідняла 🫂☼ канал торнві криптує | наш чат ☼