Source
CryptoManiaUA | Trading212 до 100$ за реєстрацію🔄Пам’ятаєте, я писав, що одного корист...
560 Views/Reach
2026-06-16 16:45
Message №3147
Trading212 до 100$ за реєстрацію🔄Пам’ятаєте, я писав, що одного користувача заблокували? Так ось, друга спроба теж була невдалою, бо запросили підтвердження проживання на території Німеччини, якого, звісно, не було.Але далі найцікавіше 😄 Він звернувся в підтримку. Не знаю, що саме написав, але в результаті йому повідомили, що рахунок закриють через 30 днів, і при цьому нарахували подарункові акції на 8€.Тож вважаю, що цю невдачу можна викреслювати. З урахуванням нових реєстрацій сьогодні маємо статистику 20 із 20, що, як на мене, дуже гарний результат.Тож чекаю на вас, пишіть. Своїм рефералам я поповнюю рахунок на 1€, щоб ви не витрачали кошти на комісії. Від вас потрібен тільки час 👌
⚠️Велике прохання: якщо хочете пройти реєстрацію, пишіть тільки тоді, коли готові одразу виділити приблизно годину часу, а не брати посилання "на потім".Зараз є деякі нюанси з посиланнями, тому краще проходити все тоді, коли вам справді зручно. Усім дам посилання, бонусні кошти на поповнення (для моїх рефералів) та допоможу пройти весь процес від початку до кінця 👌Якщо у вас є: 📌Закордонний паспорт для верифікації 📌ПК і телефон (з одного телефону буде складно)(якщо android, можливо вистачить телефону)🔴Пишіть - @cmua_support 🔄Також зверніть увагу на активності, якщо ще не бачили. Деякі з них займають буквально кілька хвилин, а бонуси можуть бути дуже приємними🔄🔴UpRock - ТИЦЬ🔴Бонуси 1000+ від банків - ТИЦЬ🔴Inzhur REIT - ТИЦЬ🔴Bynai OG Center - ТИЦЬ🔴Honeygain + JumpTask - ТИЦЬP.S. Поки що нічого особливо нового на ринку немає. Шкода, що кошти з Trading 212 доводиться чекати доволі довго, бо, швидше за все, зараз докупив би ETH або BTC. Сподіваюся, що в неділю США все ж підпишуть угоду з Іраном і на ринку стане трохи спокійніше. Але поки що це лише мої очікування та сподівання. Як буде насправді - побачимо вже найближчими днями.