Source
🇺🇦 Крипто Україна 🇺🇦 | День пройшов і ніч минула, мені ф'ючерс ліквіднула. Впевнений, що всі ...
239 Views/Reach
2025-10-12 08:23
Message №2667
День пройшов і ніч минула, мені ф'ючерс ліквіднула. Впевнений, що всі ви читали багато поганого і жахливого в новинах про вчорашній день у крипто світі. Не хочу нікого вчити життю, але хочу лише нагадати, що торгівля на крипті з плечем дуже схожа у гру в казино. Деякі гуру трейдінгу захочуть посперечатися зі мною, але моя думка буде не змінної. Свій шлях у крипті я починав саме з торгівлі, це було більше ніж 10 років тому. Так, це робота, а не гра.Так, можно досягти неабияких успіхів, але це не надовго. І саме ось це треба зрозуміти. Тоді десь в одній з статей Forex мені попалась дуже цікава статистика, в ній говорилось про те, що тільки 6-7% трейдерів по "ітого " торгують в прибуток. Звісно, що на крипті при растущому ринку можно зробити багато іксів, але ж це не на великій дистанції в 10-20 років. Пам'ятайте це! Серед моїх знайомих тих часів (10 років тому), жоден не дійшов до сьогодення з успіхом, та пішов на пенсію з купою мільйонів. Спочатку я прийшов у крипто - трейдинг, потім мене зацікавила сама технологія і саме тоді я зрозумів, що якщо і заробляти на крипті, то тільки за рахунок інвестування. Холд - як всі ми звикли чути. А тепер подивіться на картинку до цього посту. Це мій спотовий гаманець, який я почав набирати десь 2 роки тому. То не вже все так погано? Якщо дивитись одним днем, вчорашнім, то так, а якщо взяти період набагато більше, то вчорашній "крах" крипто ринка несильно то і помітний. Сьогодні вихідний, відкрийте пляшечку віскі, тяпніть 50г, сходіть з дитиною в парк, поїдьте до лісу пошукайте гриби. Видохніть. І вчорашній день виявится не такий вже і поганий. Всім добра і миру! Холд нас всіх спасе.P.S .Підкину вам мого TikTokу для підняття настрою)🇺🇦Крипто Україна | Чат