Source
CRYPTO GEM💎 | Продаєш навчання = інфоциганДумка, яка дуже поширена в соціумі особлив...
1 700 Views/Reach
2025-02-05 17:58
Message №3201
💩Продаєш навчання = інфоциганДумка, яка дуже поширена в соціумі особливо в ніші крипти. Тож, навіщо я створив клуб абузу A.k.A GEM CLUB? Щоб заробити бабок і жити лакшері лайф. Це не жарт. Ну, а що мені вам казати? Що клуб наповнює мене енергією філософського каменя? Це ж неправда. Я роблю це, щоб заробитиАле є убойний аргумент чому GEM CLUB не інфоциганство: я практик. Я займаюсь тим, чому навчаю.- Мене бісять інфоцигани, які продають під виглядом джерельної води калюжу.- Я не купував жодного курсу, бо вся крипта вчила мене болем і втраченими $5к+.- 90% курсів — це про кешфлоу для автора, а не про те, щоб реально допомогти людям.- Я ніколи не продавав повітря, не впарював гівнокурси по фʼючам (де 99% зливають) або псевдоприватки, які зливають інфу з відкритих каналів.Тож чому клуб?- Сила у фокусі, тому я не вчу всьому на світі. Я топлю за абуз.- Стабільний метод заробітку, де можна порахувати ризики і профіт. Не фʼючерси, де твій профіт залежить від того, наскільки ти психічно здоровий.- Перевірена інсайдерська інфа, а не «як зареєструвати акаунт на біржі». Готові схеми по абузу промоакцій, де ти розумієш, скільки акаунтів завести, скільки винесеш $.- Комʼюніті, де тебе не залишать самого, а якщо ти лохонешся – скажуть, де саме зробив це.- Клуб окупається з першої ж промоакції, окупити його максимально легко, є кейси коли з клубу виносять 11,700$ за 2 місяці.- Але хочу бути чесним і скажу, що заробляють значемі суми не всі. Є ті, хто не хоче робити, а просто чекає манну небесну. Але якщо руки ростуть не з жопи, то людина просто повторює за мною і лутає кеш.- В клубі дається інфа, яку я отримую з інсайдерських джерел та власного ресерчуПамʼятай, поки ти сидиш і думаєш – ти вже програєш тим, хто просто бере і робить🧠