Source
NA.MALINA TRADING&INVEST | Tether запускає власний блокчейн. Разом із Bitfinex.📢 Проєкт під назво...
583 Views/Reach
2025-06-08 15:06
Message №1679
🧨 Tether запускає власний блокчейн. Разом із Bitfinex.📢 Проєкт під назвою “Stable” — це нова блокчейн-мережа, де USDT буде не просто стейблкоїном, а нативною валютою для оплати всіх транзакцій.👔 У грі:— Tether (через дочірню компанію USDT0)— Bitfinex— CEO Tether — Паоло Ардоино — консультує запуск🌐 В чому суть проекту:Мережа Stable орієнтована на інститути та банки.Тобто вони будують щось типу Ethereum або Solana, але зі своїми “червоними лініями” і фокусом на швидкість + простоту для великих гравців.📉 Як це може вплинути на ринок?1. Удар по Ethereum та Solana❗️Якщо Stable дасть інституціям зручніший інтерфейс для переказів у USDT без газу в ETH або SOL — частина об’єму може перейти туди. Це послабить роль ефіру та солани в секторі DeFi/Payments.2. Ризик централізаціїUSDT стане не просто стейблом, а «бензином» нової мережі. Це зміцнює монополію Tether — і водночас створює єдиний точковий ризик для регуляторів (якщо що — всі транзакції в мережі будуть “читабельні”).3. Це може бути позитивно для BTCЧастина інституцій не піде в мережу з централізованим беком (як Stable). Це залишає біткоїн як єдиний truly decentralized актив, і на фоні переходів в «нові рейки» BTC може навіть виграти як “надійне золото”.Tether більше не просто друкує USDT.Вони будують блокчейн, де вся мережа живе на їхньому стейблкоїні.Це серйозно.Це — початок нової гри.Що думаєте?🤯- Ефір RIP🔥 - це бичий сигнал 🤪 - мені всеодно, я - трейдер