Source
Крипто Паляниця Перехідник | Відміна альтсезону?🗣️ «Теханалітик» Алі Мартінес вважає, що традиційни...
753 Views/Reach
2025-01-25 15:14
Message №3888
👀 Відміна альтсезону?🗣️ «Теханалітик» Алі Мартінес вважає, що традиційний альтсезон може залишитися в минулому через «кардинальні зміни» на ринку. ℹ️ Пряма мова - «Зараз на ринку понад 36,4 мільйона альткоїнів (ще б знати як він їх в такій кількості нарахував; бо для мене альткоїн і шіткоїн поняття роздільні), в порівнянні з 3 000 у 2017 році і менш ніж 500 у 2013». З такою кількістю монет новим проектам значно важче привернути увагу інвесторів.🗣️ Альткоїни стали більш різноманітними: якщо раніше це були в основному альтернативні монети до бітка, то зараз їх часто використовують для децентралізованих фінансів (DeFi), NFT чи блокчейн-інфраструктури. Це ускладнює ринок, і інвестори тепер оцінюють не тільки кількість, але й реальну корисність монет.🗣️ Цікаво, що після зростання біткойна у 2020-2021 роках альтсезон став можливим завдяки його популярності, але з часом ринок став більш зрілим і стабільним. Тому повторення традиційного альтсезону, як ми його знали, вже не так ймовірне.🥸 Взагалі, для мене його думка не дуже зрозуміла.. Він говорить про те, що будуть цінуватись і стріляти проекти з якимось практичним використанням ( що просто напросто логічно), а не «інша альта».💰 Так і в минулих циклах стріляли саме технології, а не меми… Локально, деякі меми постріляли (догі, шиба і тд), але в основі це були саме проекти, блокчейни яких використовуються на практиці.. Тому думка про те, що альтсезону не буде - лише глухий байт щоб зібрати хайп навколо імені. Все буде як і було, окрім мемів. На прикладі відомих людей ми вже побачили, що запуск токенів на імені може зібрати непогані суми, тому далі варто очікувати ще більше такого хайпу.Але технології будуть рости в ціні! І без цього нікуди! Єдине запитання - які це будуть технології та як сильно вони виростуть в ціні?🥖Паляниця | Чат | Тік-Ток