Source
Crypto Hub | Голова SEC Гарі Генслер йде у відставку 🥳SEC - це комісія по цінних па...
98 Views/Reach
2024-11-21 18:55
Message №716
🥳 Голова SEC Гарі Генслер йде у відставку 🥳SEC - це комісія по цінних паперах в США. Яка при Генслері перетворилася в найбільше шапіто у світі.Нагадаю, що вони зробили за останні декілька років:📍 1. Кошмарили крипто-ринок в СШАКілька років показово судилися з Ripple та намагалися довести, що їхня монета - це цінний папір.Якщо б в них це вийшло, кейс став би прецедентом для інших судів.Суд вони програли, але намагалися подати апеляцію. Через їхні дії з 2022 року крипто-індустрія почала масово відмовлятися від роботи із громадянами США, щоб не отримати проблем від SEC.📍 2. Маніпулювали ринком під час прийняття Біткоїн ETFЗгадайте, що відбувалося у січні 2024:- За день до офіційного оголошення вони злили результат, чим підняли ціну Біткоїна- Зранку назвали це фейком і сказали, що ETF прийнятий не буде. Чим задампили ціну- І вночі оголосили, що ETF прийнято. Але довгий час ніде про це на написали офіційно.Тож всім було очевидно, що вони тоді круто заробили на інсайдах, за що в США за таке надовго саджають за ґрати. А хто за цим слідкує?Правильно - SEC, та щось Гарі Генслер досі не вийшов сам на себе😁. 📍 3. Прогнулися під Байдена та в травні прийняли "сирий" ETF на Ефір, хоча до нього нічого не було готовоВ результаті ETF на Ефір ще місяць знаходились у сірому статусі, коли заявку одобрили, але не до кінця.Явно зробили це по "наказу зверху", щоб підтвердити "крипто-орієнтованість" адміністрації Байдена.Не вийшло. Цим клоунам ніхто не повірив.👉 Тож Трамп обіцяв звільнити Генслера, коли стане ПрезидентомГенслер не став цього чекати. І відходить від справ у день інаугурації Трампа.Щасливої дороги. Вітра в спину. Одним словом, для ринку це позитив, бо нарешті перестануть душити крипту.BingX 😍Crypto Hub🚀 | наш чат💸