Source
Ковельський ЦПМСД | Підходить до завершення місячник боротьби з туберкульозом — і це був с...
220 Views/Reach
2026-03-24 12:38
Message №229
Підходить до завершення місячник боротьби з туберкульозом — і це був справді активний, насичений та важливий період для нашої громади.У межах ініціативи «Територіальна громада, вільна від туберкульозу» команда Ковельського ЦПМСД разом із Ларисою БАРТКО, представником Товариства Червоного Хреста України, відвідали школи та соціальні установи громади.Головна мета нашої роботи — людиноцентричність: увага до кожного, відкритість до діалогу та щире бажання допомогти.Ми говорили про важливе простими словами: про симптоми туберкульозу, шляхи його передачі, на що варто звернути увагу, чому не слід відкладати обстеження і як кожен із нас може подбати про своє здоров’я. Особливу увагу приділили профілактиці, здоровому способу життя та спростуванню поширених міфів, що допомагає зменшити страх перед діагнозом.Це були не просто лекції — це були живі розмови, запитання, щирий інтерес і бажання знати більше.Вдячність всім, хто долучався, слухав, запитував і поширював важливу інформацію. Адже лише разом ми можемо створити громаду, вільну від туберкульозу.Висловлюємо щиру подяку Ковельському міському голові Ігорю Чайці за послідовну підтримку ініціативи «Територіальна громада, вільна від туберкульозу» та вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я громади.Особлива вдячність — за сприяння закладу у проведенні туберкулінодіагностики серед ключових груп і груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз, що є важливим кроком на шляху до формування громади, вільної від туберкульозу.Нагадуємо: лікарі Ковельського ЦПМСД завжди поруч і на сторожі вашого здоров’я. Не відкладайте візит — своєчасна консультація може зберегти найцінніше.