Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Легіон Диванної Розвідки 🇺🇦🔱
Added 14 Jul 2024

Легіон Диванної Розвідки 🇺🇦🔱

@couch_iu
Number of subscribers: 28 879
Photos: 32,400
Videos: 11,500
Links: 48,600
Description:
🇺🇦 Головні події та новини російсько-української війни. 🚨 Аналітика фронту, огляд техніки, інформаційна війна проти ворога 🇺🇦 Донат: https://send.monobank.ua/jar/5dACyyVNFj За особистими питаннями: @Ldr_supp_bot

👥 Number of subscribers

28 879
Average/Day:: +17
Average/Week:: +307
Average/Month:: +1184

👁️ Average views per message

3 799
Average/Day:: 3,870
Average/Week:: 3,757
ERR: 13.15%

📊 Messages per Day

1
Last day: 19
Week average: 2.7
Average per day: 1

Logo change history

Name change history

Легіон Диванної Розвідки 🇺🇦🔱 2025-04-05
Легіон Диванної Розвідки ⬆️⬆️⬆️◻️🇺🇦🔱 2025-03-30
Легіон Диванної Розвідки || 🇺🇦🔱 2025-02-18

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Взято з ФБ:Сьогодні в Дніпрі стався черговий жахливий обстріл. Балістика.ЛНГРД — що капець.П'ять «200», двадцять сім «300». Досі не знаю локацію. Майже всі постраждалі просто їхали в автівках. Буквально через пів години в пабліках з'явилося відео, де якась людина надає допомогу постраждалим. Я подивився відео разів 20. Це було жахливо некомпетентне надання домедичної допомоги. Зйомка нагрудною GoPro. Ця людина казала персоналу ДСНС: «Отойдите, я врач». У пораненої в салоні авто — відкрита рана стегна. Він каже: «Не накладайте турнікет, витягуйте, будемо тампонувати...». Все на відео. Я в ахує..Тут в мене планка впала. Тягти, не зупинивши масивку??? А ти точно «врач»?? Але мова не про те, це взагалі тема на тригодинну розмову. Справа в іншому. Я подивився, що ж це за герой «отойдітє я врач». Його звуть Тимофій Потеряйло, 16 років. Ні, ні, не лікарського стажу 16 років. Це його вік.В мене погоріли плати. Я нічого не пойняв. Штоооо??? Людина, що приїздить на місце масової травми, в повному екіпі, з GoPro на пузі, керує рятувальниками, дає вказівки — і їй 16 років. От я реально завис, як Windows при оновленні. Окей... Ладно... Треба охолонути і розібратися, сказав собі я.Знайшов його сторінку в Інсті, він там Тимофій Кучер чомусь. Кому цікаво — гугліть. "Волонтер швидкого реагування "... Дивлюсь на його дописи... а він, якимось дивним чином, на десятку прильотів надає допомогу. Витягує когось з-під завалів, президент з ним знімає рілзи, державні нагороди...Мене просто попаяло, бо я не можу скласти пазл. 28.06.2024 в нього перший допис, де він рятував людину. Зйомки на фоні зруйнованої будівлі. Тут взагалі нема питань, він каже, що їхав поруч на веліку і кинувся допомагати. Повага.Дивлюсь уважно далі. 15-річний Тимофій дивним чином опиняється на прильотах в Дніпрі, Кривому Розі, після комендантської, в умовах повторних обстрілів. В нього зйомки з «партеру», він завжди в епіцентрі подій. Все насправді змонтовано дуже героїчно і патріотично.Так, я сам опинився на місці прильоту ОДИН раз. Тільки тому, що це було в двох кварталах від мене. Вдень. Взяв рюкзак з такмедом і пішов. Я про це розповідав. Всі інші прильоти або ставалися невідомо де, або в комендантську.Як, бляха, як дитина знає, куди і коли їхати? На чому вона їде вночі? На веліку? В екіпі? Штоооо??? Хто, блять, дає дитині право вирішувати долю постраждалого?А потім я пішов в наші чати з такмеду. І там мені відкрилася безодня. Вся такмед-спільнота обурена. Але зараз я наведу вам коротку суть. Це виключно моя гіпотеза. Думаю, що тато з високих чинів ДСНС возить з собою дитинку. Ймовірно, дитинка колись вчинила добре і допомогла з порятунком. Можливо. Дитинка щось подивилась в YouTube, знає, що в рановий канал можна пхати тампонаду. Героїчно бігає, виглядає всраться як медійно. До моменту прибуття дитинки жодна рана не фонтанує, тільки на асфальті і траві сліди. Гадки не маю, що відчувають постраждалі...Ви навіть не уявляєте, як я хочу помилятися. Я зараз кажу.Що існують люди.Які здатні паразитувати на темі постраждалих. Мова не про дитину.Роблять імідж, збирають кошти, отримують державні нагороди. Показують нам страждання цивільних і знімаються на їх фоні... Ще раз. Я ХОЧУ помилятися. До речі, до дитини в мене нема питань, вона недієздатна до 18-ти. Але стільки питань до системи...Поки писав цей текст, десь в 3–4 кварталах уєбало два Шахеди. Вікна штатно вирвало але не розбило. Порядок. Але точно будуть постраждалі((( В мене повністю споряджений рюкзак і навички. Але я не зможу вийти о 3:25 ночі. Подивимось, чи зможе Тимофій.Мораль буде: * Донатьте перевіреним волонтерам. * Вчить такмед. Молю, пройдіть хоча б якийсь курс домедичної допомоги. * Інакше прийде Тимофій і затампонує вам дюрку, коли треба було накладати турнікет.
У нас є й досвід гарантування морської безпеки, об’єктивно найбільш свіжий у світі. Ніхто інший не виконував таких завдань, як українці в Чорному морі. Коли говорять про безпеку в Ормузькій протоці, це часто теоретичні розмови. Ті, хто їх веде, не виконували самі подібних операцій. Українці виконували. Ми боролись і з ворожим флотом, і з ударами з повітря, і з морськими мінами – через усе це ми пройшли. І якщо партнери запропонують нам рівноправну співпрацю, Україна може допомогти. Наші морські дрони Sea Baby, «Магура» та «Сарган» відомі багатьом, і це теж наша українська експортна позиція. Як і наша артилерія, яку ми виробляємо найбільш масштабно у Європі. Як і наші снаряди, яких зараз усе більше. Як і наша «броня», яка щороку стає все більш ефективною. Все це забезпечує наш ОПК – наші оборонці, українські зброярі.Я дякую всім, хто до цього дотичний, у цеху, конструкторському бюро, в лабораторії, на полігоні, у виробництві й ремонті щодня працює заради України. України сильної, бо здатна себе захистити. Сучасної, бо змінює правила гри. України важливої, бо може допомогти іншим. І України багато в чому незамінної саме завдяки нашим досвіду, експертизі, технологіям.З привітання працівників оборонно-промислового комплексу України (3/3).
Спрощуємо закупівлю пікапів та іншого транспорту для війська Закриваємо ще один запит військових — пришвидшуємо закупівлю пікапів, щоб підрозділи оперативно отримували транспорт. Те, що підрозділи раніше робили самостійно, тепер забезпечуватиме Агенція оборонних закупівель ДОТ.Уряд надав Агенції оборонних закупівель ДОТ статус централізованої закупівельної організації. Це дає змогу АОЗ адмініструвати електронний каталог Prozorro Market і фактично взяти на себе взаємодію з ринком та частину бюрократії. Основний фокус — пікапи. Це одна з найбільш затребуваних категорій транспорту на фронті.Агенція відповідатиме за ключові етапи закупівлі: 🔸 проведення ринкових консультацій; 🔸 формування та уніфікацію технічних вимог; 🔸 встановлення кваліфікаційних критеріїв; 🔸 відбір і перевірку постачальників.Підрозділу достатньо вибрати категорію і специфікацію в каталозі — і система автоматично визначає постачальника з найкращою пропозицією серед перевірених.Також на першому етапі до каталогу входять мотоцикли, квадроцикли та багі — засоби мобільності, які забезпечують маневреність підрозділів.Наше завдання — зробити закупівлі максимально простими, швидкими й ефективними. Щоб військові не витрачали часу на папери, а швидко отримували пікапи та інші засоби мобільності для виконання бойових завдань.У планах — розширити перелік товарів для замовників Сил оборони.
35 300+ ліквідованих і важко поранених окупантів та 151 200+ уражених цілей — результати Армія дронів.Бонус за березень35 351 вбитих та важко поранених росіян — верифіковані на відео втрати ворога за місяць. Це рекорд за весь час існування програми Армія дронів.Бонус.Уже четвертий місяць поспіль втрати ворога перевищують темпи поповнення його війська. Впевнено рухаємося до стратегічної цілі — 50 000+ ліквідованих окупантів щомісяця.Системно зростає ефективність протиповітряної оборони. У березні кількість Shahed і «Гербер», знищених дронами-перехоплювачами, зросла вдвічі.Попри спроби ворога залучити рекордні ресурси, щоб перехопити ініціативу, їхні «досягнення» — це зростання втрат.У березні:🔹 знищено 274 системи ППО та РЛС🔹 121 систему РСЗВ🔹 212 гармат і САУ🔹 перехоплено 33 686 ворожих БпЛАУсього уражено 151 207 цілей. Це все — історичний максимум. Армія дронів.Бонус дає змогу бачити реальну картину з фронту в режимі реального часу — і масштабувати найефективніші практики на все військо. Аналізуємо ефективність кожного засобу ураження та швидко впроваджуємо рішення, які дають найбільший результат.ТОП-5 підрозділів БпС за місяць: 1. ЦСО «Альфа» СБУ 2. 414 ОБрБС «Птахи Мадяра» 3. ГВ БАС «Фенікс» 4. Lasar’s Group НГУ 5. 95 ОДШБрДякую кожному військовому за результат. Ви перетворюєте технології на силу та змінюєте хід війни.
Зіткнення розпочалось?Приблизно протягом 2 місяців на каналі було декілька постів, що Україні не уникнути зіткнення з адміністрацією Трампа, як би ми того не хотіли, у разі відмови здавати власні інтереси. Тож питання лише в тому, коли відбудеться це зіткнення і які параметри залежності України від США на той момент залишатимуться.Схоже, уразливість Трампа посилилась з операцією в Ірані, що провокує Київ та Європу більш відкрито діяти, особливо через пришвидшену деструкцію самих американців (як зняття санкцій) — зіткнення почалось.Але спочатку: що саме маю на увазі під «зіткненням» — це більш відкрита та чесна комунікація про те, як саме себе веде Білий дім у непублічних треках та діях. ➡️ Тобто відмова від тактики «kiss his ass».Американська дипломатія славиться розділенням тиску: спроба будувати образ «невинності», але при цьому — залаштунковий тиск та маніпуляції через зливи у ЗМІ.У період тактики «цілування дупи», що хоч і було обміном на ряд речей, американці вже встигли наступне: прирівняти публічно жертву агресії до агресора, поступово почали створювати прецеденти послаблення санкцій і перекладати відповідальність на Україну, а не Кремль.Тож ще далі це заходити не може.🔄 Необхідно поступово виводити непублічне в публічне, щоб створювався відповідний тиск на адміністрацію Трампа. Посилений тиск, ймовірним результатом мідтермів. Пам’ятаєте, як Трамп нервував та звинувачував Київ у зливі неприйнятного «американського кремлівського плану». Нервував, бо це працює. Знову ж таки, тільки питання найбільш сприятливого часу. Зеленський виводить на світло. Каллас дорікає. Стубб перевіряє. Рубіо нервує.Описаним вище можна пояснити процеси, що відбуваються: виступ Зеленського, у якому він заявив, що американці нададуть гарантії тільки у разі виходу України з Донбасу. Тобто виконання суто вимоги Кремля, бо навіть ідею створення «економічної зони» американці зрештою поховали.➡️Рубіо у відповідь називає публічно Зеленського «брехуном». Але жодної брехні тут немає, бо самі американці це не раз проговорювали і через ЗМІ організовували зливи з метою тиску на Україну, «яка не хоче миру».➡️Реакція роздратованого Рубіо є продовженням його конфлікту з Каєю Каллас на полях G7. Каллас дорікнула Рубіо, що рік тому він заявляв, що якщо московія не піде на припинення війни, США посилять тиск🗣: «Минув рік, а Кремль не змінив позицію. Коли у вас закінчиться терпіння?» — запитала Каллас.Через це спалахнув конфлікт між представницею ЄС та Рубіо, який почав погрожувати, що США тоді взагалі можуть вийти з процесів. У перепалку довелося втручатись іншим учасникам (що підтвердили дипломати на G7 з кількох країн), щоб зупинити конфлікт.На запитання журналістів про конфлікт Рубіо відповів🗣: «Такі зустрічі часто проходять у подяках Америці за нашу роль і за посередництво у війні між московією та Україною. Там ніхто не кричить і не говорить нічого негативного». І це була брехня :). До речі, про конфлікт злили інформацію європейські дипломати.Варто розуміти, що Рубіо — один із найконструктивніших в адміністрації, але він буде відігрувати від власних амбіцій і внутрішньої кон’юнктури. І якщо ця кон’юнктура диктує вже йому бути «ідіотом», то, значить, ми близько до моменту вибору.➡️Дратування Рубіо, ймовірно, посилила і заява фінського МЗС про те, що їхня країна перевірить, чи всі європейські замовлення в американського ВПК за PURL надходять відповідно до контрактів до України. Саме фінська перевірка є невипадковою, бо президент Фінляндії «друг по гольфу» Трампа і, відповідно, Білому дому медійно незручно занадто агресивно атакувати фінів.➡️Наостанок Зеленський відреагував на звинувачення Рубіо, заявивши, що це не брехня і він показав «лише меншу частину айсберга». Це натяк-відповідь, що публічним можуть стати й решта залаштункових ігрищ США. Нагадаю, що до того саме українська сторона вивела на світло «пакет Дмітрієва» з американцями.Трамп і Ко зараз найбільш уразливі через Іран, мідтерми, а провалені перемовини з Кремлем лише відкривають шлях, щоб «ляснути діда по дупі», а не цілувати її.ResurgamПриєднуйся
Давно такого не було і ось знову в ефірі "повітряна обстановка" до уваги панстваПротягом зимнього періоду особливих змін не було, тактика обох сторін звелась до майже статичних зон та маршрутів, за осінь-зиму ворог здійснив підготовку молодняку базовим знанням роботи на ЛБЗ. Період туманів і низької хмарності плавно змінюється на ПМУ, а отже це означає початок весняно-літньої кампанії, осінньо-зимова заруба вважається закритою.На всіх ділянках фронту у пітухів діють "свіжі" сили, тобто слабші екіпажі стоять в зонах, частіше Су-35, на півдні - більше Су-30. Прикриття бомберів здебільшого виконує досвідчений півень, але часто на півдні бігає зелень, їх, до слова кажучи, дуже файно ганяють наші Ф-16. Проте ворог не дурний, за старими традиціями на малих висотах ховається екіпаж "підмоги". В залежності від інтенсивності нашої роботи варіюється і їх настрій, при скритній поодинокій праці пітухи пасивні, коли ж ми нагліємо і влаштовуємо відразу "коврикові" бомбометання - пітухи гуляють на всі гроші. Дві нові схеми полягають в послідовному пуску відразу 2хР-77, і протягом 30с пуску 1хР-37 (по їх логіці вона має сховатись за мітками 77х і майже непоміченою дійти до цілі), друга схема виконується шляхом пасивних імітаційних дій, тобто Сучка наводиться але не розганяється, дає підійти, а після цього з гмв вискакує другий олень котрий робить пуск Р-77, а його "друг" зверху пускає Х-31.Курщина, Білгородщина - без змін, обидві сторони діють пасивно.Брянщина - не оминув оком і тебе, тут частіше стали діяти Су-57, їх мета закрити ПП на момент передислокації С-300/400 або ж розгортання перед ударом вонючих Іскандерів. Вночі частіше діють літаки Су-30/35, вони працюють як ППО, глибше в тил по маршрутам наших БпЛА працюють навіть МіГ-29.На Півдні та Сході працює план "стіна", лінія ЛБЗ стала розмитою для авіації через активні бойові дії та масштабне застосування наших БпЛА, у зв'язку з цим ворожі Тори та Буки постійно маневрують, робота наших СБС кратно підвищила % прильотів наших бомб, але й робота півнів тут дуже активна, чим ближче до Донецьку тим більш вони нарвані.Зараз можна сміливо констатувати, що всі типи нашої авіації вльотані та вміють взаємодіяти між собою. Роль головної прикришки всі логічно розуміють кому дісталась, і тут визнаємо, що з цією задачею вони справляються краще решти. Стосовно минулих зальотів, що були взимку та на початку весни, то пітушині сміливці перед поїздкою домів так хотіли вчепити собі нагороду, тривало це до минулого тижня, трійка ледь виживших пітухів поставила крапку, на якийсь час точно (+- тижня 2, поки розберуть як і хто).Показовим прикладом до нашої інформації став випадок з Су-30 пітушиних ВКС, висіти на 10 000м буває досить скучно, доволі легко забутись, що кисню у тебе на старому совку не на 3 години зони, а повітря поза кабіною немає достатньої кількості кислороду для людини. На жаль, курва, пітух вижив. Краще повторяйте долю заводчан, заправляйте азот, не помилитесь.Сьогодні на відмінно відпрацювали. Поки чаляпали на бомби, екіпаж ✈️«прикришки» йшов на завдання і по дорозі збив ще й реактивний Shahed котрий в Дніпровському районі ‼️ скинув міни.Побратиму А наше шанування 🫡Соняшник 🌻 | Чат | WhatsApp 🦅
РФ відкриває повноцінну інформаційну кампанію проти країн Балтії: Литви, Латвії та Естонії. Останній, ворог приділяє окрему увагу акцентуючи свою увагу не тільки на дискредитації країни, а й готує пряме підгрунтя для виправдання агресії РФ проти Естонії та інших держав, куди потрапила також і Польща Простою інформаційною компанією яка націлена на спробі знайти виправдання вторгненню, російська федерація проводить низьку військових заходів щодо підготовки до вторгнення: повітряна розвідка ключового залізничного вузла, відпрацювання атак та повітряних завдань пов'язані з ракетно-бомбовою атакою території, активізація агентурної складової для тиску на уряд.Найцікавіше в цій історії між посиленням напруги відносин Естонії та рф, вплив України.Окрім базових процедур військової розвідки, рф прицільно шукає інформацію та дані про технології які Україна застосовує/проводить навчання/випробування в регіоні. Найбільшу загрозу та виклик російська федерація окреслила як умови бою в морі проти морських безекіпажних катерів, а також аналіз території Естонії на наявність підготовки застосування далекобійних засобів. Зокрема значну підготовку проходить аеродром Мурманська, Оленья. Абсолютно не випадковим збігом обставин Міноборони України сьогодні опублікувало малу частину матеріалу в рамках своєї залученості та впливу на підготовку до вторгнення РФ до країн Балтії, де основна частина була зосереджена на фпв: ударна сила та реалізація малої ППО в регіоні.Легіон | підтримка | зв'язок
Ані однієї ночі у 2026,- бути усім напоготові і надалі. Жодної доби березня донині не сталося, щоб менше ста шахедів/гераней шниряло небом України. Були й будуть доби й по 400-500, як от сьогодні. Більше того, зовсім тихо у небі було на пальцях однієї руки протягом всієї зими 25-26 рр.А насправді, чого ж вони, дрони рф, долітають до Львова?Пане мер серцю милого міста Лева! Перепрошую, але отой ваш вечірній докір чи рекламацію покупця «маю дуже багато питань до усіх, будемо мати розмову з військовими, щодня купуємо…» припиніть, зробіть ласку.15 шахедів з 556-ти сьогодні досягли цілі. 3%. Такого навіть розміру ральцю у мерії не існує, от без жартів- не існує такої ППО на планеті Земля, що руцями Воінів у глибину ешелонів та рубежів від передка і до мирних міст стирають 95-97% дронів, що атакують. Хоча звісно, є над чим працювати. Не мені Вам поради давати. Але й не Вам дорікати тих, хто збиває денно і нощно. Бережіть людей, менше лясів. А ми працюватимемо у небі. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦24-25.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
🕯 Мріяла бути залізничницею і працювати в Україні: голова правління «Укрзалізниці» Олександр Перцовський розповів, ким була 19-річна провідниця, яка загинула під час евакуації пасажирів.«Ілона Вовк — 19-річна дівчинка, яка тільки-но розпочинала свій шлях провідниці. Дуже мріяла стати залізничницею, пишалася тим, що пройшла стажування й розпочинала перші повноцінні поїздки. Вона дуже активно залучилась до нашої молодіжної залізничної спільноти — її активність наша команда Персоналу помітила й Ілону відібрали разом з колегами пройти стажування в Німеччині (звідти це фото). Все було попереду — вона горіла роботою. Після іноземного стажування хотіла працювати саме в Україні в «Укрзалізниці».Ми ж надзвичайно раділи, що попри всі складнощі професії, постійні загрози — до нас долучаються такі енергійні та самовіддані молоді фахівці...Важливо, що у цю рокову ніч на 22 березня Ілона діяла сміливо і в момент трагедії — саме прямувала на допомогу пасажирам. Світла пам'ять нашій юній провідниці Ілоні! Не піднялася рука зробити її фото чорно-білим — нехай мчить у даль своїх кольорових мрій. В постійному контакті з рідними. Зробимо все, щоб її пам'ять увічнити та в її честь здійснювати мрії юних залізничників».
🔥М-ТАС КОФТА HOODIE 7-Й КОРПУС ДШВ🔥 – ексклюзивне лімітоване худі, створене у колаборації з 7-м корпусом швидкого реагування Десантно-штурмових військ.🪂7 корпус ДШВ – це високотехнологічне об'єднання у складі Збройних сил, що уособлює відвагу й міць українського технодесанту.🤝У співпраці ми створили ексклюзивну серію худі, кожне з яких стане не лише крутим елементом вашого гардероба, а й можливістю долучитися до підтримки захисників.💸Адже частина коштів із продажу буде спрямована на забезпечення 7-го корпусу ДШВ необхідними засобами для продовження боротьби!📌Худі виконане з якісного матеріалу (77% бавовна, 18% поліестер, 5% еластан), який поєднує м’якість, зносостійкість та еластичність.📌Зручний капюшон регулюється за об’ємом та відмінно захищає від вітру і негоди.📌Манжети рукавів та низ виробу оброблені еластичним трикотажним полотном, яке забезпечує збереження першочергової форми виробу.#m_tac #military #tactical #7корпус #дшв #колабораціяM-Tac в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹Instagram 🔹X / Twitter 🔹Chat-bot