Source
CORVUS Gunfighter | Дійсним доповідаю, щодо тренувань базового рівню для початківців!Хто з...
1 240 Views/Reach
2025-12-05 16:39
Message №1384
Дійсним доповідаю, щодо тренувань базового рівню для початківців!Хто зареєструвався на останнє - той зареєструвався)Бо воно не «крайнє», а саме останнє. Скажу чесно, мені ця історія з тренуваннями відверто набридла. Я приділив навчанню людей майже сім років. Якщо дуже коротко і простими словами - кайф я отримую від стрільби та власних тренувань, але не від тренування когось. Якби це було інакше - я б досі працював інструктором в тирі, зупинивши всебічний власний розвиток) Звичайно, величезна купа часу з 22 року була приділена роботі з військовими. На сьогоднішній день, мʼяко кажучи, є кому тренувати людей)Я ж в подальшому хочу більше часу приділити саме власному розвитку.Є вже досить велика грядка людей, з ким ми разом тренуємось щотижня. І, звичайно, я б хотів, щоб ця грядка зростала.Саме тому, наразі, вже готую документи на оформлення ССК (спортивно стрілецького клубу) і ці тренування будуть для членів клубу. З відповідним графіком як тренувань, так і участі в змаганнях. На наших тренуваннях - я нікого не вчу, а вчусь разом з іншими!Задача цих тренувань - створювати умови (вправи), де ми зможемо аналізувати себе і в подальшому робити роботу над помилками.Тобто, участь в тренуваннях має на меті самостійну підготовку як стрільця, так і його зброї/комплексу. Це я до того, що досить часто стикався з відношенням, що я «мама» - маю пристріляти зброю, обслужити, розжувати тощо. Ні. Це все, як і власна підготовка - відповідальність кожного стрільця особисто. А я ж просто створюю умови, де ми можемо розвиватись далі. Тому, в подальшому, кому буде цікаво, я залюбки сприятиму розвитку в колективі нашого ССК за направленням практичної стрільби, тобто за правилами IPSC. Не більше.Доповідь закінчив🫡😎