Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CORVUS Gunfighter
Added 14 Jul 2024

CORVUS Gunfighter

@corvus_tc
Number of subscribers: 3 592
Photos: 1,020
Videos: 305
Links: 222
Description:
Тут про: - зброю та все, що з нею повʼязано - стрілецьку підготовку - діяльність збройового магазину Corvus - новинки нашого виробництва Crusage
Source

CORVUS Gunfighter | Добрий ранок🤟Якось так повелось, що вдається щось писати під ранкову к...

Telegram community logo - Vlad Kalina. CORVUS TC CORVUS Gunfighter @corvus_tc
2 220 Views/Reach 2025-07-12 03:10 Message №1151
Добрий ранок🤟Якось так повелось, що вдається щось писати під ранкову каву)Сьогодні тема - мішок під приклад)Для когось ця тема не трушна, проте, як на мене - мастхев для навчання, тренувань і стрільби на купність.Мішок - це мішок) Нічого особливо нового в ньому не придумаєш, та й сенсу нема. З правильним наповнювачем - вони всі чудово працюють.Проте, я, як і переважна більшість стрільців з .308, 6.5 тощо, роками користувався мішком від Алєбарди. Звик до нього.Але, коли у нас зʼявилось виробництво Crusage, зʼявився і запит від потужних фахівців, що працюють з .338, на дещо нестандартний мішок. Відповідно - чому ні? Чому б трохи не розширити варіативність цих мішків?)Так зʼявилось три розміри.Великий - стандартний, як і у Алєбарди.М - такий саме по ширині, але трохи нижчий. Ідеально для болтовиків з важким шасі, де приклад не рідко досить великий.S - мій фаворит. Саме на такий мішок був запит від фахівців. Він такий саме по висоті, як стандартний, проте, його особливість - ширина. Він ідеально заповнює руку. Легкий. Займає мало місця. Ідеально підходить для AR-10/15. Треба вам це, чи ні - я не знаю))Просто вирішив поділитись.Взагалі, основна робота у нас зараз йде над збройовими чохла, попит на які виявився більшим за наші можливості. Але, паралельно продовжуємо розвивати лінійку, тестувати нові вироби і, взагалі, дуже сильно стараємось робити якісне і корисне. Бо «бракодєлів» у нас з 22 року в без нас вистачає😁