Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Contra Spem Spero | Crypto
Added 06 Dec 2025

Contra Spem Spero | Crypto

@contraspemspero_crypto
Number of subscribers: 686
Photos: 175
Videos: 9
Links: 143
Description:
Про крипту соловʼїною Чат - https://t.me/contraspemspero_chatnew

👥 Number of subscribers

686
Average/Day:: 0
Average/Week:: -7
Average/Month:: -24

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 352 26-01-10 17:51
З Новим Роком!Дааа, для мене минулий рік був точно найцікавішим серед усіх що були 😅- 9 місяців бр-ки- 3 різні напрямки- Купа нових друзів (за сумісництвом побратимів)- Обʼїздив нашу неньку, як ще ніколи в життіІ ще багато всьогоДивно поєднювати щось хороше з війною, але насправді так воно й єБуло звичайно й багато поганого, але про це згадувати не хочуНехай в 25 залишаться тільки хороші спогади про болота й ліси Сумщини та Донбаські терикони, про Серебрянське лісництво, про побратимів, з якими товчемо починаючи з БЗВП, про ті місця в яких я був, але на жаль вони вже не наші, про все те, що зробило мене тим, ким я є зараз 🙃Останні місяці довелось попрацювати з оптикоюЦе суцільний кайф літати там де захочеш, не переживаючи що в тебе пропаде картинкаЄ свої нюанси звісно, але ККД на оптиці в мене виріс в разиЯким буде для мене 26 я не знаю, але рухаюсь далі вже з впевненістю та розумінням що і для чого ти робиш 🫡Як ви?Як ваші справи?P.S. Ось що робить 1.5 кг. фугасу, якщо зайде куди треба 😉
👁 695 25-10-09 18:50
Розкажу вам трохи про дрониА саме про FPVРозкажу те, що мабуть багато людей не знають та не розуміють - це й не дивно (я й сам колись таким був)Почну я мабуть з того, що просто навчитись літати на ньому для бойової роботи це малоТільки з нальотом і набутим досвідом ти починаєш літати так як потрібноВраховувати вітер, кут заходу на ціль, радіогоризонт та й інші нюансиКоли я перші рази сідав за пульт в мене тремтіли рукиВід розуміння що це вже не іграшка, на якій ти просто ганяєш туди-сюди - це вже бойова робота, він несе пару кілограм вибухівки і відповідальність за все це на тобіКоли я пролітав над нашими я молився, щоб ця болванка не впала комусь на голову 🥲З часом вже звик до того і перейшло, але ступінь відповідальності не зменшиласьБувають випадки, коли тобі треба зайти дуже чітко бо в пару метрах від підарів вже наші позиції (долоньки від того пріють знатно)Не кожен дрон долітає та вражає цільРаніше я думав як і всі - є дрон, ти собі вилетів, долетів до підарів, забаранив, всьо, ти молодецьАле так не працює 🙂Дуже багато дронів втрачається від різних чинниківПогодні умови, радіогоризонт, РЕБ, збили суміжники, збив ворог, втрата стріму, підари встигли сховатись десь і т.д.З цим ми стикаємось абсолютно кожного дня і якщо 2-3 дрони з 10 долетять до цілі це вже вважається добреТому мені смішно і сумно, коли я бачу різні пости в соц. мережах заради піару, або ті волонтери які передають дрони (величезна дяка вам) на кшталт «кожен дрон це влучання точно в ціль» або «кожен дрон це знищений ворог»Я розумію нашо так роблять - щоб хоч якось мотивувати людей, а люди зараз забили максимально на війну та військових і всім до сраки що там і куди літає та нашоАле так насправді не є 😔Єдине з того всього що тішить - у ворога такі самі проблеми, але вони намагаються їх усунути та покращити статистику, а ми в цьому на жаль відстаємо P.S. Ось так виглядає Костянтинівка кожного дня, «асвабадітєлі» наші 🫠