Source
Урядова "гаряча лінія" 1545 | Мінрозвитку ініціювало заборону відключення підприємств тепло- та водо...
709 Views/Reach
2025-09-26 07:46
Message №9267
❎Мінрозвитку ініціювало заборону відключення підприємств тепло- та водопостачання за борги у прифронтових регіонах 💡Уряд протокольним рішенням доручив профільним Міністерствам та установам організувати безперебійне постачання електроенергії і газу для підприємств систем життєзабезпечення у прифронтових регіонах, навіть попри наявність у них боргів, що накопичилися під час воєнного стану.☝️Йдеться про підприємства, розташовані на територіях активних і можливих бойових дій.
💬 «Маємо зробити все, щоб в умовах російської агресії українці мали в домівках тепло, воду та інші життєвоважливі послуги. Відключення електроенергії чи газу через борги, які у підприємств виникли під час воєнного стану, є неприпустимими. Кожна громада має пройти зиму впевнено. Люди, які зараз, на жаль, живуть під постійними обстрілами мають мати безперебійний доступ до базових послуг», — наголосив Віцепрем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
📝Уряд також доручив профільним міністерствам та установам підготувати плани заходів для стабільного стабільного функціонування енергетичної інфраструктури під час опалювального сезону 2025/2026 років. Мінрозвитку разом з Міненерго, НКРЕКП, НЕК “Укренерго”, операторами систем розподілу електроенергії та іншими профільними установами, в рамках Антикризового енергетичного штабу підготують і затвердять відповідний документ.ℹ️Нагадаємо, що заборона відключення населення від житлово-комунальних послуг в період війни на території ведення бойових дій передбачена постановою Уряду від 05.03.2022 №206.