Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ
Added 11 Aug 2021

КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ

@conservative_ukraine
Number of subscribers: 1 852
Photos: 20
Videos: 4
Links: 22
Description:
📯Наші соцмережі: linktr.ee/conservative.ukraine/
Source

КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ | ​​«Є час розкидати каміння, а є час його збирати»Мирне життя дає змогу...

Telegram community logo - КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ КОНСЕРВАТИВНА ПАРТІЯ @conservative_ukraine
23 600 Views/Reach 2022-04-07 07:57 Message №11040
​​«Є час розкидати каміння, а є час його збирати»Мирне життя дає змогу дозволити собі таку розкіш як політика. Дискусії щодо майбутнього облаштування держави, реформи правоохоронної системи, ідеологічні протистояння, пікети, мітинги — все було до війни, і обов’язково настане після. На війні ж місця політиці немає — тут необхідно вбивати. Учасники Консервативної Партії з цим завданням успішно справляються. Ще до початку бойових дій ми активно готувалися до них: організовували військові навчання, закуповували спорядження та налагоджували взаємодію з нашою армією. Ми попереджали про неминучість війни і готувалися до неї. І вона трапилася. Всі до одного учасники Консервативної Партії з першого дня війни стали до лав українського війська, сформувавши батальйон «Реванш». Більшість з нас захищали Київ, а у Харкові наші партійці спричинили багато прикрих неприємностей противнику. Бійці «Реваншу» брали участь у боях за Гостомель, Бучу, Ірпінь, отримували поранення при Мощуні, звільняли Лук’янівку. Не обійшлося і без втрат, які, на жаль, є невід‘ємною складовою війни. Втрат не несуть хіба потвори, які, сидячи в Мюнхені бажають смерті українським військовим. Про них ми не забудемо.У тому числі зусиллями бійців «Реваншу» вдалося звільнити Київщину та відбити наступ на Харків. Але війна досі триває, і ми не зупинимося до того моменту, поки суверенітет нашої держави не буде відновлений на всій території України (і, можливо, навіть трошечки далі😉). Зараз потрібно воювати, а отже потрібен «Реванш». Після перемоги треба буде будувати нову, Велику Україну, а отже прийде час Консервативної Партії.@conservative_ukraine