Source
☁️ Облочний сквад | #УМК #УХК #УФК ⛵ | З НОВИМ РОКОМ ВІД КУБІЧНОГО ВСЕСВІТУ!!!!ТорГар: Цей рік був тяжким, од...
17 Views/Reach
2025-12-31 22:10
Message №17774
З НОВИМ РОКОМ ВІД КУБІЧНОГО ВСЕСВІТУ!!!!ТорГар: Цей рік був тяжким, однак сповнений гарних та приємних подій. Бажаю вам залишити все погане в цьому році та почати з чистого листа у наступному. ❄️Прилаїр: Хочу додати, що свято - святом, але в такі дні потрібно бути вкрай обережними, бо всі ми знаємо, наскільки русня йобана🫡Проте всеодно вітаю з Новим твенті твенті сікс рокомФанро: Також, варто звертати увагу на близьких, рідних та друзів. Дбати, підтримувати, навіть якщо вони десь далеко, чи на фронті.З новим роком.(Випустіть з підвалу)Фрогі: я люблю полові органи мужчинМІНІСТР ХАЙПА АКА МЄДВОРЛД АКА Я: ну звісно знову проганяти про "це рок був не простим" я не буду, у усіх нас є завжди і гарні і не дуже моменти, головне залишатись людьми, не опускати нос навіть коли здається що у тебе все іде не так, і знати що все точно буде добре, навіть якщо так може не здаватись зараз. СІКС СЕВЕН ОН Е МЕРІ КРІСТМАСДанісімо: Головне не стан, а прогрес, головне не там де ти є, а там куди ти йдеш. Тому бажаю усім в новому році йти до своїх мрій, нехай ваші бажання виконуються, а ви будете досягати нових вершин! Авжеж мирного неба над головою, з новим роком та Слава Україні!