Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CitrineQuartzZ 🍊
Added 14 Jul 2024

CitrineQuartzZ 🍊

@citrineshop
Number of subscribers: 372
Photos: 1,880
Videos: 7
Links: 53
Description:
Блог (13+) Safe space 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 Мультифандом! Колекціоную різні іграшки, ділюся світлинами своєї творчості та іноді продаю щось 🍊 По всім питанням писати адміну @zzcitrinequartzz 🍊

👥 Number of subscribers

372
Average/Day:: 0
Average/Week:: -2
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 1

Logo change history

Name change history

CitrineQuartzZ 🍊 2025-01-05
Citrine Shop 🍊🎄 2025-01-03
Citrine Shop 🍊 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 220 25-10-09 11:54
Я зараз на своєму приватному каналі згадала старі флеш ігри які шукала роками і сьогодні якимось чудом змогла їх всіх знайти. Тому я б хотіла викласти їх тут із назвами, можливо хтось їх так само шукав довго, можливо хочете згадати ігри в які ви самі грали та не можете знайти їх, і хтось в коментарях допоможе вам із цим☕️Саме з тих "лост медіа" ігор які я шукала сьогодні це:• "the Sea of Glomp" - гра де ви граєте за фіолетову рибку в якої вкрали яйця, у грі ви маєте знайти їх відправившись у важку подорож океаном (гра дійсно була важка як для дітей), на шляху ви могли потрапити у риб'ячій рай з якого як я пам'ятаю можна було вибратись• "Jinx&Minx" - серія ігор із персонажами плюшевими кроликами, там були квести, пазли та декоратори, я грала в усі з них в дитинстві!• "Eco Ego" - гра де ви граєте за чоловічка який живе у дереві, вам треба підтримувати екологію та не забруднювати навколишнє середовище у цій грі.Інші ігри на картинці, то просто ігри в які я дуже любила грати, особливо про Гарфілда, вона була для мене дуже страшна у дитинстві! Нажаль, я намагалась із своєю подругою пройти цю гру в евакуації 2022 року, але не вийшло, гра зламана на одному з рівнів з кажанами 💔#цікавинки (буде в цьому хештегу бо я не хочу загубити цей пост)
👁 234 25-07-23 11:05
Хвилинка важливих громадянських оголошень. Учора Верховна Рада прийняла закон 12414, що скасовує незалежність НАБУ (Національне антикорупційне бюро України) і САП (Спеціалізована антикорупційна прокуратура) і підпорядковує їх Генпрокуратурі. Якщо простими словами, то це ліквідація незалежності антикорупційних органів і зосередження ще більшої влади в руках Генпрокуратури (яка в нас, на жаль, історично корумпована). Це не великий, а ВЕЛИЧЕЗНИЙ відкат від усіх досягнень революції Гідності та прогресу України з євроінтеграцією. Зараз по всій Україні тривають мітинги. Якщо ви повнолітні й йдете на мітинги, будь ласка, подбайте про свою безпеку.Якщо ви неповнолітні, будь ласка, йдіть лише в супровіді відповідальних дорослих та також не забувайте про безпеку.Поки військові боряться за нашу країну на фронті, наша відповідальність боротися за майбутнє України в тилу. Поширюйте інформацію, висловлюйте незгоду, влада має бачити реакцію народу. Наш громадянський обов'язок не дозволити їм втиху протиснути закон, що перешкоджає боротьбі з корупцією. Пам'ятаймо слова сучасних класиків:Нах/я мені система, що працює проти мене? Жадан.