Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦
Added 14 Jul 2024

🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦

@citanaborza
Number of subscribers: 138
Photos: 1,170
Videos: 1,020
Links: 394
Description:
Я змогла і ти зможеш - співати, писати, малювати, грати на музичних інструментах, на нервах😉, плести і створювати прекрасне.
Source

🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 | Бахмут впав. 70 тис. — як Ковель.​Соледар впав. 10 тис. — як Новий Роз...

Telegram community logo - 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 🇺🇦СТАНЬ І СЛАВ🇺🇦 @citanaborza
195 Views/Reach 2025-11-13 21:43 Message №2557
Бахмут впав. 70 тис. — як Ковель.​Соледар впав. 10 тис. — як Новий Розділ.​ Авдіївка впала. 30 тис. — як Берегове. ​Мар’їнка впала. 9 тис. — як Тисмениця. ​Вовчанськ зруйнований. 17 тис. — як Вишгород. ​Торецьк зруйнований. 32 тис. — як Нетішин. ​Лисичанськ зруйнований. 95 тис. — як Бердичів. ​Рубіжне зруйноване. 56 тис. — як Первомайськ.​ Покровськ під загрозою. 60 тис. — як Нововолинськ. Костянтинівка під загрозою. 70 тис. — як Конотоп.Дружківка, Краматорськ, Слов’янськ — ще тримаються. Дружківка — 60 тис. — як Червоноград. Краматорськ — 150 тис. — як Кременчук. Слов’янськ — 100 тис. — як Рівне. Куп’янськ ще тримається. 27 тис. — як Обухів.Суми ще тримаються. 260 тис. — як Чернівці. Покровське ще тримається. 8 тис. — як Городенка. Я вам це говорю не для пафосу. А щоб ви зрозуміли масштаби розрухи, яку зараз переживає одна частина України. В той час, коли інша частина — робить вигляд, що нічого не відбувається.Це не просто міста. Це — люди, історії, школи, лікарні, кладовища, дерева, вікна, балкони, голоси, пісні, дитячі малюнки. І все це — вже знищено або буде знищено. Будьте людьми. Будьте українцями — на ділі, а не лише на словах.- Донадьте.- Прихистіть біженця.- Волонтерте.- Спитайте військового, що йому потрібно.- Долучіться до волонтерів, яких бачите навколо.- І допомагайте їм.Ви навіть не уявляєте, наскільки більше всього можна зробити, коли об’єднатися. І як легко все втратити, коли кожен лише про себе думає.PS. Про владу і всяких мідічєй навіть не згадуйте. Я - за смертну кару за корупцію в особливих розмірах.Взято з соц мережі