👁 380
26-05-12 15:45
Черкаські викупасиРівно місяць тому нам повідомили, що за 10 днів ми маємо покинути кінотеатр «Салют». За цей час ми встигли запустити адвокаційну кампанію, провести «Туалетну виставку», визволити речі через заяву в поліцію та продовжити роботу над проєктом для Jam Factory прямо в цих стінах. Окрім цього в пʼятницю отримаємо наш перший мерч, футболки з водяним горіхом, що є нашим логотипом. Так, що можна буде придбати фізично на Дзелень ярмарку 16.05 (співорганізатор якого ми є) й підтримати нашу організацію, а що залишиться – онлайн.З мінусів: у нас більше немає електроенергії та доступу до туалету, а комунікація з адміністрацією жорстко токсична.Але й гроші за оренду за ці два місяці, швидше за все, підуть на облаштування нового місця. Сума невелика, проте в умовах екстреного ремонту на новій майстерні — дуже помічна.Вибачте, що нині пишу переважно про це. Просто тема для мене дуже неприємна і хочеться, щоб ви теж розуміли весь контекст в якому вариться Проникнення в Черкасах.Ми тут як Дон Кіхоти