Source
Храм на честь 12 апостолів м. Києва | Після Божественної літургії учні отримали дипломи про закінчення неділ...
133 Views/Reach
2025-05-27 13:27
Message №6687
Після Божественної літургії учні отримали дипломи про закінчення недільної школи та подяки за наполегливе навчання! 📜✨25 травня 2025 року в храмі на честь Собору славних і всехвальних 12-ти апостолів, м. Київ, відбувся святковий захід з нагоди завершення навчального року у недільній школі 🎉Настоятель храму, отець Миколай Різун, звернувся до присутніх із вступним словом, подякувавши всім, хто долучився до навчання дітей. 🙏Зі словами вдячності також виступили викладачка Людмила Купіна та батьки учнів — Ірина Ктітор і Галина Біба 👨👩👧Щиро вітаємо випускників недільної школи:Богуш Анастасію, Даниїла Ктітора, Олександра Ктітора, Маргариту Левицьку, Ніку Левицьку, Єлизавету Шуляренко! 🎓🌟Нехай Господь закріпить отримані знання у їхніх серцях, щоб у дорослому житті вони допомагали жити благочестиво, з добрим серцем до Бога і ближніх❤️🙏Дякуємо Богу за навчальний рік! 🙌Висловлюємо щиру вдячність настоятелю за благословення і підтримку недільної школи, викладачам — за організацію навчального процесу, батькам — за терпіння, а дітям — за старанність і наполегливість💐📚