Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - CHORNOBROVA KAROOKA
Added 06 Dec 2025

CHORNOBROVA KAROOKA

@chornobrova_karo_oka
Number of subscribers: 9 691
Photos: 1,920
Videos: 72
Links: 714
Description:
🫦самопроголошена амбасадорка любовних ліній 🌚агресивна маркетологиня, коли йдеться про улюблені книжки 🌿господарка безпечного місця для книголюбок Співпраця: @pirozhulenka Вішлист: https://wshl.st/qomvbv

👥 Number of subscribers

9 691
Average/Day:: -11
Average/Week:: +44
Average/Month:: +143

👁️ Average views per message

1 689
Average/Day:: 1,430
Average/Week:: 1,713
ERR: 17.43%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 5
Week average: 4.9
Average per day: 4.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,570 25-12-19 11:20
Рубрика #ревізор. Епізод 3.Напівлихий - Саллі Ґрін Моя оцінка: ★★★★☆Це було дуже неочікувано. Але давайте про все по порядку. стиль написанняВже з перших сторінок наявність двох часових ліній та той факт, що хоч книжка написана від першої особи, в ній трапляються сцени, де оповідь ведеться від другої особи однини у теперішньому часі, дуже захоплює. Я навіть не помітила, як проковтнула перший розділ, а за ним і п’ятий. Просто в якийсь момент це так емоційно і реалістично, що виникає відчуття, що вже не герой сидить у клітці, з якої не може вибратись, а ти. 💫 світоустрійБільше про нього я розповідала тут. І так, я дуже люблю елементи антиутопії у фентезі. Додам лише, що я починала читати цю книжку твердо переконана, що це буде щось типу Персі Джексона чи Гаррі Поттера - обраний хлопчик, який мусить рятувати світ замість дорослих і все таке. Але це зовсім інше. Це темне фентезі.По-перше, тут багато важких тем і тригерів. Іноді було досить непросто читати. По-друге, за характером оповіді, сюжетом і перспективами, це значно похмуріша історія. Деякі герої померли, а деяких, як я підозрюю, чекає така ж доля. Але мені подобається атмосфера і те, до чого все йде (Боже, я зараз звучу як жахлива людина, але ладно 🙂).Переходимо до того, що мені не сподобалось: багато згадок про ₚосіюІван і Нікіта як псевдоніми. Солженіцин і «Один день Івана Денисовича». Так, я згодна. Я не заперечую. Я. Просто. Травмована. І тому мене бісить все російське. Але... Тим не менш, мене перекошувало при кожній згадці.Примітка людини, яка вже прочитала всю серію, а потім перечитала першу частину: далі такого не буде, треба просто перестраждати першу книжку 😕📖 середина книжки значно програє початку і завершеннюНе тому, що було не цікаво. А тому, що вона була перенасичена героями, подіями, сюжетними поворотами. Я десь відсотках на 60-70 зловила себе на думці, що квест перетворився на марафон, і я навіть трохи втомилась це читати. Схоже відчуття в мене було від «Часу немає» Рустема Халіла, коли всього було просто забагато. ✉️ любовна лінія майже не розкритаАле це не дуже великий мінус, бо це більше пов'язано з тим, що герої фактично не мали часу побути разом. Я сподіваюсь, що в наступних книжках в житті Натана буде кохання, але це буде не та людина, в яку він закоханий зараз (ну я шиперю його з тим, хто мені подобається, маю право 😈).Примітка людини, яка вже прочитала всю серію, а потім перечитала першу частину: запасайтесь паперовими рушничками в рулонах - вони вам знадобляться.Але закінчу відгук ще кількома приємними моментами.Мені тут дуже подобається тема дуальності і вибору. І головний герой добре прописаний (ну я взагалі люблю морально сірих, шо ви мені зробите😺). Твої думки і твоя поведінка показують, хто ти такий. Ти матимеш могутній Дар… ми всі це бачимо… і лиш те, як ти ним скористаєшся, покаже всім, який ти є — добрий чи поганий. А фінал дуже-дуже спонукає читати далі.Мій вердикт👩🏻‍⚖️: це гарний початок темної серії янг-едалт фентезі. А далі буде ще краще. Читайте, будь ласка.Примітка: так, відгук на цю книжку вже був, але:по-перше, я перечитувала паперову, яка в мене з'явилась недавно;по-друге, вас тоді було тут десь тисячі на три менше, а я б дуже хотіла, щоб про цю серію дізналось якнайбільше людей. Дякую за увагу 😐Видавництво: 🌟ВСЛ#напівлихий_саллі_ґрін#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,720 25-12-18 14:24
Пісня дібров - Павло Дерев'янкоМоя оцінка: ★★★★★❤️‍🩹 Приспані роками миру не чують дзвонів війни! Сьогодні лише 18-те грудня, а найкраща книжка місяця вже є, бо що б я не прочитала далі, навряд чи щось зможе перевершити «Пісню дібров». І це при тому, що заключна частина трилогії сподобалась мені трошки менше, ніж попередні дві частини. Розкажу про те, що мені особливо сподобалось:📖 логічність, масштабність і завершеністьЦе трилогія з абсолютно унікальним світоустроєм. В цій частині було ще більше героїв, ще більше сюжетних ліній, ще більше подій, ще більше емоцій, ідей та акцентів. І автор подбав про те, щоб кожен герой був максимально розкритий, кожна сюжетна лінія - завершена (навіть ті лінії з першої частини, про які я вже встигла забути), кожна думка озвучена, а кожна подія була саме там і тоді, де повинна була бути, щоб викликати у читача максимум емоцій. І за рахунок стрибків у часі, великої кількості оповідачів, перенесення з одного місця в інше, вставок у вигляді спогадів-марев-фантазій іноді виникало бажання зробити паузу, бо всього було забагато і хотілось просто перевести подих. Але для мене це не було мінусом.🕯 стиль написанняДля мене всі три частини написані так, що їх хочеться смакувати. Але ця книжка значно темніша за попередні, значно болючіша, значно трагічніша. І тут була певна особливість, яку я полюбила і зненавиділа водночас, - коли автор постійно вдавався до одного і того ж прийому, який завершувався одним і тим самим сюжетним поворотом, і я вже на третій раз абсолютно точно розуміла, що буде далі, але все одно переконувала себе в тому, що от саме цього разу буде по-іншому. І це створювало напругу, хвилювання, необхідність проходити через всі стадії горя, а іноді - бажання викинути книжку у вікно. Це було так геніально і водночас жорстоко, що я не розуміла, навіщо я взагалі читаю далі, але знала, що нізащо не зупинюсь.🇺🇦 паралелі з сьогоденнямМені важко пригадати, коли востаннє я так багато всього виділяла в книжці - просто це написано так, що хочеться повертатись і перечитувати окремі моменти. Те, як автор пише про війну і про тих, хто боронить свою державу, про переселенців, про окуповані території, про народних обранців - тих, хто просто споглядає здалеку, але ніколи не бере участь, про загарбників, про можливість нової війни, про «чому загинув не я?» і про героїв - так, як це є насправді.💔 Мертві герої зручні. Від них легко відкупитися: постав пам’ятник, вшануй квітами — готово! Мертвий герой мовчить і не дратує. Це живі вічно ставлять запитання, повстають проти кривд, лаються, п’ють, сруть… Вони занадто живі, щоб бути героями. Лише в посмерті з них можна зліпити святих. Мертвий герой — це красива легенда, яку згадують раз на рік. Ця книжка змусить вас відчувати і подивитись на речі тверезо, без рожевих окулярів, навіть якщо вам дуже цього не захочеться. персонажіВони далеко не ідеальні. І будуть бісити вас своїми поганими рішеннями, поведінкою, яку ви, можливо, вважатимете аморальною або просто дурною, та жертовністю - не щоб щось довести, а щоб вберегти. Я злилась, сміялась, плакала, але ні секунди не була байдужою.Фінал вийшов взагалі не таким, яким я б хотіла його бачити, але це насправді не має значення. Ця трилогія - це найкраще, що трапилось зі мною цього року. І я буду радити її за кожної нагоди🤍 ☝🏼 20 грн від продажу кожного примірника ВСЛ буде перераховувати на рахунок благодійного фонду ГО «Азов.ONE»— офіційного фонду 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. Видавництво: 🌟ВСЛ#пісня_дібров_павло_дерев_янко#відгуки_chornobrova_karooka
👁 1,790 25-12-17 11:50
В січні в моєму клубі будуть спільні читання по «Учениці лиходія». Це гумористичне роментезі, друга частина серії «Помічниця лиходія» (мій відгук на першу ось тут).Анотація: Вона — його помічниця. Він — легендарний Лиходій.Але між наказами, битвами й темною магією щось пішло геть не за планом.Еві Сейдж завжди мріяла про стабільну роботу — просто не думала, що працюватиме в самого Злого Володаря. Та коли він зникає, залишивши королівство на межі катастрофи, Еві мусить стати тою, ким ніколи не планувала бути, — його ученицею, новим обличчям зла.А ще — з’ясувати, чому серце б’ється швидше щоразу, коли він поруч.Інтриги, шпигунство, зрада — і заборонене почуття, яке може врятувати… або зруйнувати все. 🪙 Можливо, ви будете скуплятись на сайті «Вівату» і захочете докинути цю книжку у свій кошик. Тож ділюсь з вами промокодом, який дає 15% знижки на цю клубну книжку на сайті Вівату до 24 грудня.Промокод: villain15 (діє лише на паперову версію книжки та не сумується з іншими знижками) + безкоштовна доставка Укрпоштою (або безкоштовна доставка Новою поштою при замовленні на 600+ гривень).А якщо ви хотіли б, щоб я потім принесла відгук, тицьніть, будь ласка, сердечко🙂#учениця_лиходія_ханна_ніколь_мерер
👁 1,790 25-12-16 18:45
🫐 Якщо ви раптом пропустили, READBERRY відкрили передпродаж на «Безрозсудну» - другу частину трилогії «Безсила» Лорен Робертс.📎Обережно, можливі СПОЙЛЕРИ📎У продовженні історії Пейден Ґрей тікає з королівства, яке палає після її бунту, а Кай Азер - новий Виконавець Ілії - присягається знайти втікачку та притягнути до відповідальності. 🗡 Попереду - полювання, боротьба за виживання, вороже місто й напруга, що спалахує між мисливцем і жертвою.Що переможе в цій історії - обов’язок чи пристрасть? 🪙 Придбати книжку можна на сайті видавництва за цим посиланням(тиць пальчиком). Промокод chornobrova дає додаткові 10% знижки на передзамовлення (з промокодом книжка коштуватиме 392 гривні).А якщо ви передзамовите «Безрозсудну» на ranok.com.ua або knigoland.com.ua, то отримаєте ЕКСКЛЮЗИВНУ закладинку у подарунок 🎁Ви читаєте / читали цю серію?❤️так, прочитали першу частину, сподобалось, обов'язково читатимете далі💔так, прочитали лише першу книжку, не сподобалось, вирішили не дочитувати серію🌚не читали жодну частину, але плануєте👎🏼не починали читати і не плануєте🗿вперше чуєте про цю серію💅🏼прочитали вже навіть те, що ще не вийшло українською#дошка_оголошень
👁 1,760 25-12-15 17:45
📚 Якщо ви раптом ще не бачили, до 28 грудня включно на Readeat.com та в книгарнях Readeat діє знижка 20% набільшість книжок видавництва «Лабораторія», тому створила для вас підбірку.Книжки, які я обовʼязково купила б, якби в мене їх ще не було: 🔸Усі персонажі вигадані. Або ні- один з моїх улюблених любовних романів. Якісний гумор, літня атмосфера, спільна подорож та стосунки, які зцілюють. Ніколи не перестану радити цю книжку (захотілось перечитати, дуже вам дякую).🔸Припини свої вигадки- чесна, болюча і по-справжньому трагічна історія кохання, яке було приречене ховатись в темряві. Ця книжка мене розбила, але вона просто прекрасна. Прочитайте її, будь ласка.🔸Гора з плечей. Як виявити і подолати 13 психологічних заборон - один з найкращих нонфіків, які я читала. Лаконічно, структуровано і дуже доступною мовою про те, як і чому наші батьки могли сприяти виникненню в нас тих чи інших психологічних заборон - без засудження чи звинувачення, лише причинно-наслідкові зв'язки. Просто must have для кожного українця.🔸Шлях ріки- роман, заснований на реальних подіях (знищення міста Айола в 1960-х роках). Тут просто неймовірно сильна головна героїня. Вона не супергеройка, ні, це звичайна жінка, яка пройшла крізь пекло та обрала продовжувати намагатись, поки не вийде. Обожнюю цю книжку, навіть якщо її досить важко читати.🔸Не закохуйся, Єво!- дуже щира, зворушлива та реалістична історія кохання під час війни. Тут на вас чекають атмосфера літа в селі, фальшиві стосунки між друзями, які стають закоханими, вимушена близькість, багато гумору та зцілення душевних ран. На 100% моя історія, тому я хочу, щоб її прочитали всі.🔸Гніздо - дуже важка, але дуже зворушлива історія про аб’юзивні стосунки та домашнє насильство, про складнощі материнства, про жіночу дружбу і про пошук дому. Мені дуже сподобалось.Книжки, які я ще не читала (і навіть не купила), але дуже хочу:🔸Всі ми приречені- заключна частина дилогії «Всі ми лиходії». Якщо ви любите темне фентезі, в якому поєднуються ігри на виживання, магія, давнє прокляття, яке нікому не вдавалось зламати, інтриги та почуття, які виникають між суперниками, то вам це треба.🔸Усе, що ми не сказали - янґ едалт трилер про руйнівні стосунки між подругою і хлопцем загиблої дівчини. Тут на нас чекають пристрасть, небезпечні зв’язки, загадки, особистісні драми й недомовки. Все, що треба, щоб полоскотати собі нерви.🔸Летиція Кур'ята та всі її вигадані коханці, яким вона збрехала про свого батька - роман, який я хочу лише тому, що не бачила жодного негативного відгука. Особисто мені достатньо лише того, що нам обіцяють історію про те, як у сучасному українському суспільстві змішуються війна, любов і буденність. Просто хочу.🎁 А коли дочитаєте (або уже прочитали), залишайте свої відгуки на книжки «Лабораторії» на Readeat.com – і беріть участь у конкурсі вражень. Особисто я у конкурсі вражень вигравала книжки «Лабораторії» двічі. Цього разу теж обов'язково братиму участь🙂#підбірка_книжок
👁 1,880 25-12-14 09:26
Сьогодні розповідаю про мій 2025-й з видавництвом Артбукс 🙂 Прочитано: 5 книжок Найкраща книжка: Керрі Сото знов у грі (Тейлор Дженкінс Рід), якій вдалось здолати Книголюбів(Емілі Генрі) з такою ж оцінкою - 9/10.Найгірша книжка: На реальних подіях (Кейсі Макквістон): 4/10.Перевіряємо, які з цілей на 2025-й я виконала, а які провалила: домучити «Люди, яких ми зустрічаємо у відпустці» Емілі Генрі (в підсумку навіть 7/10 поставила)прочитати завершення дилогії «Арістотель і Данте» Бенджаміна Аліре Саенса (навіть не купила ще)дати ще один шанс «Дейзі Джонс і The Six» Тейлор Дженкінс Рід (навіть не діставала з полиці)прочитати книжки, які давно стоять на моїй полиці:«Ідеальний шторм» Дірка Райнгардта, «Ніби ми злодії» М. Л. Ріо (ще стоять)і «Книжки та кістяний пил» Тревіса Болдрі (розіграла за донат, дочитувати серію не буду).Плани на 2026-й: прочитати «Нокмаутську трилогію» Люсі Скор, «Червоний, білий і королівський синій» Кейсі Макквістон та «Безсердечний мисливець» Крістен Сіккареллі (та другу частину, якщо зайде перша)продовжити читати ковбойську серію Лайли Сейджвсе ж таки купити і прочитати «Арістотель і Данте пірнають у води світу» Бенджаміна Аліре Саенсапрочитати книжки, які я планувала на 2025-й або до кінця року продати їх / розіграти за донат / занести в бібліотеку.#підсумки_року
👁 2,360 25-12-13 08:41
Щиро твій - Еббі ХіменесМоя оцінка: ★★★★★Тропи:💉колеги по роботі (лікарі)💉дорослі герої (35+)💉slow burn💉фальшиві стосунки💉вимушена близькість💉від неприязні до друзів💉від друзів до закоханих💉він закохується перший і сильніше💉друзі по листуванню💉сильна героїня, яка бере на себе відповідальність💉сором'язливий та тривожний герой💉вона заприсяглась триматись подалі від стосунків💉вони зцілюють одне одного💉сцени 18+💉його та її pov Чи є ця книжка історією про кохання? Безумовно. Але вона значно більше, ніж це. Це історія про двох дорослих, вже трохи покоцаних життям людей, які приходять одне до одного не з порожніми руками, а з дуже болючим багажем.Це історія про жінку, яка боїться знову виявитись для того, хто їй не байдужий, не тією - другорядною, запасною, зручною… кимось, хто замінив іншу - ту, яку насправді хотілось мати поруч. Це історія про чоловіка, який веде важку боротьбу із тривожністю і щодня прикладає колосальних зусиль, щоб робити речі, які для інших людей такі ж прості і звичні, як дихання. Це історія, яка починається з неприязні, недовіри, сарказму і неправильних висновків. І перетворюється на листи, дружбу, чесність, підтримку, повільне зародження кохання, а також відчуття «мене бачать, мене приймають, я можу бути просто собою». 💕 Обоє героїв тут дуже «живі» - кожен зі своїми помилками, невпевненостями та «я не справляюсь, але дуже намагаюся».💫 Історія дуже комфортна, щира, тепла і зворушлива. А головний герой тепер один з моїх улюблених книжкових чоловіків. Джейкоб не домінує, не «ламає», не рятує у стилі «я все зроблю сам» - він підтримує. Іноді тихо. Іноді незграбно. Але це робить його ще прекраснішим. Він не просто green flag, він цілий парад зелених прапорців. Це то випадок, коли дивишся на героя і думаєш: «хочу зустріти такого чоловіка в реальному житті». ☕️ Я люблю slow burn. Дуже. І тут він був неймовірно написаний. Це кохання, яке зароджується без поспіху. Без феєрверків. Без «я побачила його і життя змінилося». Це кохання, яке приходить з «я знаю, що йому некомфортно в нових соціальних взаємодіях, тому я напишу йому план» і з «їй важко довіряти людям, тому я вчинками прокладатиму шлях до її серця - навіть якщо це завершиться невдачею». Мені трохи не сподобалась дрібка драми наприкінці - це той самий момент, коли хочеться кричати «та просто поговоріть же, ну будь ласка». Але мене порадувало, що все досить швидко вирішилось. Я розумію, що всі ці повороти працюють на емоції, але іноді хочеться простого людського менше непорозумінь, істерик і імпульсивних рішень.💫 Але навіть попри це, книжка просто чудова. Це один з найкращих любовних романів, які я прочитала в цьому році. Він дуже теплий, ніжний, емоційний… Якщо ви, як і я, любите історії про дорослих людей, які вчаться любити після травм, про турботу, про тихі, чесні жести, про «я бачу тебе. повністю. і це не лякає мене. я все одно буду поруч» - це саме той варіант. Тепер хочу найближчим час прочитати першу частину цієї серії, яку я пропустила. Сподіваюсь, вона така ж неймовірна, як і ця 🤍Видавництво: 🌟Vivat#щиро_твій_еббі_хіменес#відгуки_chornobrova_karooka
👁 2,060 25-12-08 18:43
Агооов*плескає в долоні для привертання уваги і сподівається, що не доведеться вдаватись до свисту, бо не вміє*Я швидко познайомлю вас з книжкою і піду собі🙂🏥 Місце: відділення екстреної допомоги в Північно-західному «Ройомі» Бріана - лікарка, яка пропрацювала тут 10 років і сподівалась отримати посаду завідувачки. А ще вона розлучається з чоловіком-зрадником. І дбає про брата з термінальною стадією ниркової недостатності. Джейкоб - новенький, якого в перший же його робочий день медсестри прозвали «Лікар Смерть». Він покинув попереднє місце роботи, щоб не бачитися з колишньою дівчиною, яка тепер заручена з його молодшим братом. А ще він страждає від сильної тривожності. І, можливо, він сказав рідним, що ніяке в нього не розбите серце - він тут, знаєте, не просто зустрічається з жінкою, а й прийшов працювати в цю лікарню саме заради неї (нахабна брехня, ну принаймні поки що *потирає руки* 😈).І наступні три місяці Бріана і Джейкоб мають конкурувати за посаду завідувача відділення, іхіхіхіхі *злобний сміх людини, яка знає, до чого все йде*Всьо, пака, розходьтесь - я тут читаю взагалі-то 😐#щиро_твій_еббі_хіменес