Source
Черкаська обласна прокуратура | Збували наркотики через поштомати – прокурори повідомили про підозру д...
261 Views/Reach
2025-07-24 12:57
Message №2507
Збували наркотики через поштомати – прокурори повідомили про підозру двом жителям ЧеркащиниЗа процесуального керівництва прокурорів Городищенського відділу Смілянської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо 44-річного жителя м. Умань та 51-річного жителя м. Корсунь-Шевченківський за фактами незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту наркотичних засобів, вчинених за попередньою змовою групою осіб.За даними слідства, 18 липня поточного року біля одного з поштоматів у м. Городище правоохоронці затримали двох чоловіків, які намагалися відправити поштою заборонені речовини.Під час обшуку місця події у одного з фігурантів виявили та вилучили майже 0, 991 г метадону. Під час обшуку транспортного засобу іншого фігуранта, правоохоронцями вилучено ще 0,7356 г метадону та 152 зіп пакети із розфасованою речовиною білого кольору, які скеровано до експертної установи для проведення експертизи.Чоловікам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України. За вказаний злочин їм загрожує до 10 років з конфіскацією майна.За клопотанням прокурорів підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюється слідчими СВ відділення поліції № 1 Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області.Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба Черкаської обласної прокуратури