Source
ЧЕСНО | Міністерка енергетики Світлана Гринчук подала у відставку. Про це вона...
636 Views/Reach
2025-11-12 15:17
Message №10492
⚡ Міністерка енергетики Світлана Гринчук подала у відставку. Про це вона повідомила у своєму Facebook.Раніше президент Зеленський заявив, що міністр юстиції Герман Галущенко та міністерка енергетики Світлана Гринчук не можуть залишатися на своїх посадах.Як повідомив народний депутат Ярослав Железняк, питання звільнення двох високопосадовців стоїть першим у порядку денному Верховної Ради 18 листопада.📌 Нагадуємо, це відбувається на фоні масштабного розслідування НАБУ та САП. Правоохоронці відстежують схему, де група високопосадовців фактично контролювала державні енергетичні підприємства та змушувала постачальників віддавати 10–15% від контрактів. Саме у цьому розслідуванні фігурує і Гринчук.📌 Світлана Гринчук очолювала Міністерство енергетики з 2025 року, до цього була міністеркою довкілля (2024–2025), заступницею міністра енергетики (2023–2024) та заступницею міністра довкілля (2022). Її кар’єра охоплює державне управління, громадський сектор та міжнародні екологічні проєкти.👉 Більше про її професійний шлях читайте на ПолітХабі Руху ЧЕСНО.—💳 Підтримайте Рух ЧЕСНО📲 Сайт Руху ЧЕСНОInstagram | Facebook | Youtube | X (Twitter)