Source
Червоногригорівська ТГ | Хто сказав, що супергерої носять плащі та маски? Наші ж герої мають гу...
909 Views/Reach
2025-01-08 13:03
Message №10104
Хто сказав, що супергерої носять плащі та маски? Наші ж герої мають гумові чоботи, лопати та витримку суперменів! Мова йде зараз про працівників комунального підприємства «Дніпро», які день у день залишають тепло та уют своїх домівок, заради того, щоб у жителів громади була вода в крані.Час від часу відвідую місце ліквідації аварійної ситуації на водогоні, щоб зробити пару фотографій та підняти настрій працівникам. От там з жартами треба бути обережним, бо ходиш майже по лезу. Так і сьогодні, на провулку Сонячний незважаючи на холод та багнистий грунт, замінюють стару азбестову та ржаву трубу на новенький відрізок пластикової труби. Адже тут аварійна ситуація постійно, що не дає змогу безперебійно забезпечувати жителів району "Хутір". Дехто скаже: «А чому води нема майже кожного дня?» Вибачайте, дорогі, адже водогін сам себе не полагодить! Прийшлося робити аварійні роботи. А якщо покинути це на самоплин, то взагалі залишимось без води.Саме найцікавіше для фантазерів! На наших комунальників вже намагалися повісити вину за уявне пошкодження газової труби. Але давайте будемо чесними: труби в багнюці з водою та труби газові — це різні речі. Ця аварія через яку Червоногригорівка опинилась без газу взагалі не на території нашої громади, тож прохаємо не шукати чогось там, і не видумувати де його нема.Вкотре дякуємо нашим трудоголікам-комунальникам за те, що вони не лише чистять провулки та вулиці від ржавих старезних труб замінюючи пластиковими, але й не зважають на всілякі чутки. Професіоналізму і завзяття їм не позичати! Роботи тривають кожного дня, і ще будуть тривати певний час, до тієї пори поки водогін буде працювати в режимі безперебійного постачання чистої води!