Source
Підслухано в Червонограді | Поки весь Червоноград обговорює завтрашній приїзд глави УГКЦ, виконком...
880 Views/Reach
2025-08-05 08:33
Message №1893
Поки весь Червоноград обговорює завтрашній приїзд глави УГКЦ, виконком тихенько розірвав договір з «Авто-ЛайнОм». Як зручно, правда? Тепер недобросовісний перевізник не буде сплачувати штрафи.А скільки ж було пафосу! Місцеві депутати-псевдоактивісти гордо звітували про “досягнення століття” — вже після підписання основного договору, в якому взагалі не передбачалася жодна відповідальність перевізника за невиконання умов. Через кілька днів «драми» таки змусили перевізника підписати додаток, де прописали штраф — 3400грн на місяць!!!Уявляю, як сміявся перевізник. Кинув кістку, а заодно створив інформаційний привід написати в «ехо», що тепер все буде добре, мовляв, депутати добилися щоб перевізники стали мотивованими виконувати всі рейси.А по факту? Як їздили тільки у найвигідніший час переповнені маршрутки — так і їздять. Але нічого, “місто сильних” стерпить.А свого найулюбленішого перевізника — «Авто-ЛайнО» — тепер прикрили обережною “опікою”: розірвали договір. Немає договору — немає штрафів. Як зручно…