Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 112 | Чернігів
Added 06 Dec 2025

112 | Чернігів

@chernihiv_112
Number of subscribers: 33 273
Photos: 1,880
Videos: 202
Links: 11,800
Description:
🔴 112 | Чернігів — моніторинговий канал. Оперативна інформація про повітряні тривоги, рух «шахедів», ракет, вибухи та інші загрози в Чернігові й області. 📡 Слідкуємо за ситуацією в реальному часі. ⚠️ Попередження — не паніка. 📍 Працюємо 24/7.

👥 Number of subscribers

33 273
Average/Day:: +19
Average/Week:: +180
Average/Month:: +2482

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 20
Week average: 2.9
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,020 26-03-24 17:04
❗️ Сьогоднішня атака показала декілька важливих та великих проблем, які сьогодні існують. 1) Фактична відсутність дронів-перехоплювачів зокрема у Львові та у західних регіонах вцілому.Дуже серйозна і нагальна проблема. Підрозділів та екіпажів у Львові більше, ніж достатньо, проте самих дронів - перехоплювачів, як показала сьогоднішня атака, - мало. І це глобальне питання забезпечення армії як зі сторони центральної, так і місцевої влади. Виробників БпЛА більше, ніж достатньо, було б бажання. Як результат халатного відношення до забезпечення засобами боротьби з ворожими дронами - жертви серед цивільного населення.2) Львову, Франківську та Тернополю - є чому повчитись. Просто подивіться на Сумщину: там БпЛА збиваються табунами, і це за майже повної відсутності зенітно-ракетних комплексів в області, через наближеність до лінії фронту. Колись «кричали» про проблеми на Чернігівщині….. і це допомогло. Подивіться на Чернігівщину сьогодні - область одна з найкращих по ураженню БпЛА, і це також за фактичної відсутності ЗРК. Та і використовувати ЗРК для ураження БпЛА не є доцільним. Знову ж таки, повернемось до Сумщини, де місцева влада, та й власне самі люди та місцеві телеграм канали, всіма силами сприяють поповненню та закупівлі дронів-перехоплювачів та забезпеченню екіпажів МВГ. Подивіться на сьогоднішню атаку, де з понад 4х сотень БпЛА - на Київ прорвались одиниці, і це завдяки в тому числі екіпажам дронів та мобільним вогневим групам. І знову питання до керівників цивільних та військових адміністрацій західних регіонів : де ваша участь в обороні своїх міст? 3) Відірваність від реальності. Теж дуже серйозна проблема, при чому відірваними від реальності є не тільки місцева влада, а й звичайні жителі західних обласних центрів. Варто лише подивитись на кадри влучання БпЛА і цього буде достатньо, щоб побачити, що люди забули про війну…війну яка триває! І Львів, Франківськ чи Тернопіль не є недосяжним містом для ворожих повітряних цілей. Люди не реагують на сигнали тривоги і, навіть після влучання БпЛА , продовжують прогулянки містом. Тут вам прикладом є Київ, де після влучання БпЛА у цивільні забудови сотні і сотні людей приходять на допомогу, розбирають завали, везуть гуманітарку. А у Львові що ? Гуляючий в навушниках фотограф, який прийшов на місце влучання відзняти кадри для місцевого інтернет ресурсу!Робіть висновки, панове. Жителі - допомагайте своїм місцевим підрозділам та достукайтесь до місцевої влади. Мери та голови обласних адміністрацій - закуповуйте дрони-перехоплювачі та забезпечуйте свої екіпажі МВГ, тим більше влада дозволила створювати власні екіпажі, будь яким підприємствам. Бо, якщо ви не почнете за це «пектись», то почнуть люди, але тоді ви на власному прикладі покажете свої навички у збитті БпЛА.
👁 7,610 25-12-28 19:23
❗️Друзяки❗️прошу просто хвилинку уваги. Просто дочитайте до кінця . Дякую наперед 🫶——Так як день був спокійний, мав змогу не тільки відпочити фізично і морально, але й трохи помозгуватиКажу на перед — НІЯКОГО ПОЛІТИЧНОГО КОНТЕКСТУ чи ще чогось. Це не акція. А просто знак що ми живі і ми живемо Думаю більшість із вас , бачили в тг каналах,інсті,тредс скажемо так «новину» про Чернігівську ГОЛОВНУ ялинку на площі Так,ту саму маленьку, з картону, але скільки вона для нас значить Нікого нічого не змушую, лише пропоную - Долучитися Кожен з нас може принести на площу : новорічну іграшку, живу ялинку чи штучну,міні ялинку з Аврори чи ще щосьМожете зробити це анонімно Якщо ні, можете використати в соц.мережах хештег #ЧернігівЯлинкаЖиттяАдже так, попри ці складні часи. І суцільне виживання під час війни - МИ ЖИВІ І ЖИВЕМО СВОЄ ЄДИНЕ ЖИТТЯ. І можливо саме ваша іграшка/ялинка/чи будь який інший знак подарує трошки гарних емоцій комусь в ці складні часи Ваш 112 також долучається до цього і завтра встановить свою ЯЛИНКУ ЖИТТЯ