Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)
Added 14 Jul 2024

🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА)

@chernigivskaODA
Number of subscribers: 35 866
Photos: 19,900
Videos: 2,830
Links: 1,270
Description:
❗️Офіційний канал Чернігівської обласної державної адміністрації 🔗 https://cg.gov.ua/

👥 Number of subscribers

35 866
Average/Day:: -11
Average/Week:: -76
Average/Month:: -346

👁️ Average views per message

5 250
Average/Day:: 4,150
Average/Week:: 5,031
ERR: 14.64%

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 4
Week average: 2.3
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

В інтеграції ветеранів до цивільного життя є декілька ключових факторів: перше - політика героїв, друге - безбарʼєрність. Ці речі працюють тільки в комплексі. Про це сказав на брифінгу «Працевлаштування та інтеграція ветеранів війни» в Нацполіції Чернігівщини. ☝️В області більше 63 тисяч ветеранів і ветеранок, понад 6 тисяч із них мають інвалідність унаслідок війни. На перших етапах усі вони потребують базових речей - житло, робота. 🏡У цьому році для Чернігівщини виділили майже 86 мільйонів гривень для 34 захисників, які вже отримали кошти на свої спецрахунки. Вдячний за цю допомогу Президентові Володимиру Зеленському і Мінветеранів. Наступне - робота. Чимало бізнесів працевлаштовують колишніх військовослужбовців, багато із них знаходять роботу в структурі МВС, це те, що близьке захисникам. 👮‍♂️🚔Так, четверо оборонців зараз служать в лавах поліції, після поранень. Що стосується облаштування безбарʼєрних робочих місць для людей з інвалідністю - діє державна програма компенсацій. 👩‍🦼💰 У цьому році Чернігівська обласна служба зайнятості компенсувала бізнесу 2,4 мільйона гривень за облаштування робочих місць для 33 людей з інвалідністю. Найактивніше користуються такою послугою у Чернігові, Ніжині, Бахмачі, Козельці. Це тішить, але такі речі потрібно масштабувати. Для тих, хто повертається до цивільного життя.Тут, у тилу, є помічники – фахівці із супроводу ветеранів. В області працюють 56 фахівців, ще 11 - у процесі працевлаштування. 18 посад вакантні. І ще одне – у суспільстві має сформуватися культура сприйняття ветеранів. Бо ці люди точно заслуговують на повагу.
Говорив із військовими. Доповідали по фронту, по наших операціях. Вдячний усім нашим воїнам за стійкість. Ми працюємо зараз із партнерами над новим постачанням, над більшим виробництвом зброї в Україні та над більшим забезпеченням нашої армії. Є хороші домовленості вже, очікуємо ще домовленостей. Будемо працювати для цього наступними тижнями. Важливо реалізувати кожну домовленість якнайшвидше, щоб відчувалося реально, що є більше сил, більше засобів, більше захисту неба, більше систем ППО. Це ключовий пріоритет. Маємо політичні сигнали найвищого рівня – хороші сигнали, у тому числі від Сполучених Штатів Америки, від наших європейських друзів. За всіма доповідями постачання відновлено. Продовжимо працювати на наступному тижні з американською стороною на військовому рівні, зокрема наші військові з генералом Келлогом. Готуємо й нові європейські оборонні пакети. Очікуємо найближчим часом сильних кроків і щодо санкцій проти Росії за цю війну: тиск повинен спрацювати. Я очікую детальних звітів від урядовців, від команди Офісу по кожній домовленості з нашими партнерами, по кожному результату, який ми очікували: що досягнуто і що досі на виконанні. Висновки будуть – персональні кадрові висновки. Слава Україні!
Вдячний за зустріч і дуже ґрунтовну розмову з Папою Римським Левом ХІV. Цінуємо всю підтримку та кожну молитву заради миру в Україні.Залишається відкритою та абсолютно можливою пропозиція зустрічей на рівні лідерів у Ватикані, щоб зупинити російську агресію та досягти стабільного, тривалого й справжнього миру. Наразі лише Москва відкидає цю пропозицію, як і всі інші мирні пропозиції.Будемо й надалі нарощувати глобальну солідарність, щоб дипломатія все ж таки могла спрацювати.Подякував Папі особливо за підтримку українських дітей, зокрема повернутих із російської неволі. Українські діти мають можливість реабілітації та відпочинку в Італії, і така гостинність і щирість є надзвичайно важливими. Обговорили сьогодні подальші зусилля Ватикану для повернення українських дітей, яких викрала Росія.Розказав Його Святості про повагу в українському суспільстві до постаті Андрея Шептицького, його вчинків, зокрема до порятунку євреїв у час Другої світової війни й захисту християнської віри. Сподіваємося, що внесок і заслуги митрополита Шептицького отримають належне визнання.Запросив Папу відвідати Україну.
Щойно підписав новий санкційний пакет – це особливі санкції, які б’ють по багатьох російських фінансових схемах, зокрема криптовалютних. Санкції за поданням Національного банку України.Це й синхронізація з нашими партнерами, і наша ініціатива. Тільки через одну компанію, яка тепер уже в санкційному списку, і тільки від початку цього року, тобто до санкцій росіяни провели кілька мільярдів доларів, і в основному це саме для потреб їхньої військової промисловості. Звісно, всі схеми ми будемо зупиняти. Зараз, коли звичні фінансові шляхи для Росії багато де заблоковані, вони переходять у тому числі на криптовалютні розрахунки.Загалом у пакеті сьогодні – санкції проти 60 юридичних осіб, і по кожній будемо працювати з нашими партнерами, щоб об’єднати санкції – наші та європейські, наші та інших значимих юрисдикцій світу. Також у пакеті – 73 фізичні особи, усі – громадяни Росії. По них санкції також будемо синхронізовувати. Це робота непроста: санкційні правила різняться у світі, але мета в нас у всіх спільна – примушувати Росію до припинення війни та максимально обмежувати її потенціал. Санкції вже позбавляють Росію майбутнього й мають значно ускладнити повсякденність російської системи.Наступного тижня ми готуємо й нові рішення, наші, українські, по синхронізації санкцій Європейського Союзу – всі європейські пакети проти Росії мають бути впроваджені в українській юрисдикції. Так само як і наші, українські санкції в Євросоюзі.
Зручно, коли всі послуги можна отримати на одній локації. Саме так організували роботу ЦНАПу, центру надання соцпослуг, центру життєстійкості, амбулаторії й аптечного пункту у Михайло-Коцюбинському.У ЦНАПі дбають про безбарʼєрність: обладнали систему відеозвʼязку з перекладачем жестовою мовою - для людей з порушенням слуху. Тепер люди, які не чують, можуть комфортно отримувати адмінпослуги. Відвідувачі мають вільний доступ до Wi-Fi, а для дітей є ігровий простір. Тільки за 2025 рік у ЦНАПі надали більше 5 тисяч адмінпослуг, для доступності - облаштували 11 віддалених робочих місць у старостатах. 👩‍⚕️Поліклініку відремонтували коштом громади. Сучасний інтерʼєр, є зони для діток, нове обладнання й уважний медперсонал - бачив сам, як мама привела малечу на щеплення і дитина вакцинувалася без сліз.  👨‍🦽ЦНСП надає 14 соцпослуг, зокрема, допомога людям похилого віку та особам з інвалідністю, соціальна адаптація тощо. На базі центру працює фахівчиня із супроводу ветеранів - пані Марина. Каже, що до неї звертаються і захисники, і їхні родини. Просять проконсультувати по оформленню документів або просто приходять поговорити. Там також планують створити ветеранський простір. У цій будівлі функціонує і центр життєстійкості. Цьогоріч сюди звернулися більше 1200 людей. Фахівці з соцроботи й психолог проводять різні тренінги, арт-терапевтичні заняття, розвиваючі ігри. 👵🏻Університет третього віку обʼєднав старших мешканців громади. Вони мають спільне хобі - скандинавську ходьбу. І це цікавий досвід.У всій будівлі - хороший ремонт. Вдячний місцевій владі, яка профінансувала модернізацію цього простору. Головне, що він зручний і доступний для всіх. ☝️Це один із прикладів того, як громада працює над концепцією безбарʼєрності, ініційованою першою леді Оленою Зеленською.
Почав зустріч із Прем’єр-міністром Британії Кіром Стармером. Перш за все вдячний за підтримку та солідарність Британії з Україною та допомогу в захисті життя. Завдяки нашій співпраці тисячі життів наших людей врятовані від російських ударів. Сьогодні саме в цьому головна мета. Зберегти якнайбільше життів. Зупинити російський терор. Змусити Росію думати про мир, а не про розширення війни. Абсолютно чіткі завдання. Перше – максимум політичної та дипломатичної координації. Друге – розвиток наших спільних оборонних проєктів та виробництва зброї. Збільшуємо інвестиції у виробництво та готуємо подальший розвиток оборонної взаємодії. Третє – санкції проти Росії за війну, які будуть реально унеможливлювати масштабування російського виробництва зброї. Зокрема, ми передамо нашим партнерам перелік російських підприємств, які задіяні у виробництві «Орєшніка» та інших засобів, які росіяни використовують для терору. Всі компанії та фізичні особи, які задіяні в цьому, мають бути заблоковані щонайменше в ключових юрисдикціях світу. Наразі більшість компаній, які беруть участь у виробництві «Орєшніка», не під санкціями. Ми це виправимо. Взаємодія з російськими виробниками зброї – це злочин проти миру. Саме так і варто це трактувати. Дякую всім, хто допомагає знижувати російський оборонний потенціал.
Регулярні доповіді міністра внутрішніх справ Клименка та військових командувачів щодо ситуації після масованого російського удару. Більше ніж 440 дронів і 32 ракети. Один із найбільш страшних ударів по Києву. Також протягом ночі були атаковані Одеса, Запоріжжя, Чернігівщина, Житомирщина, Кіровоградщина, Миколаївщина та Київщина.Зараз у Києві намагаються дістати людей з-під завалів звичайного житлового будинку. Скільки їх, зараз незрозуміло. Росіяни зруйнували цілий підʼїзд. Загалом пошкоджені будинки у восьми районах Києва. Досі тривають роботи після удару по Одесі, рятувальники працюють на всіх місцях прильотів. Усім постраждалим надається необхідна допомога, відомо про 75 поранених людей. Станом на цей час 15 загиблих людей. Мої співчуття рідним та близьким.Такі атаки – чистої води тероризм. І весь світ, США та Європа нарешті мають відреагувати так, як цивілізоване суспільство реагує на терористів.Путін це робить виключно тому, що може собі дозволити продовжувати війну. Він хоче війни й надалі. Погано, коли сильні світу цього заплющують на це очі. Контактуємо з усіма партнерами на всіх можливих рівнях, щоб була належна відповідь. Це терористи повинні відчувати біль, а не нормальні, мирні люди.
Провів сьогодні нараду з міністром оборони України Умєровим, міністром закордонних справ Сибігою та керівником Офісу Єрмаком щодо дипломатичної роботи. Фактично кожного дня координуємось із нашими партнерами та готуємо зустрічі ще на цьому тижні. Були сьогодні наші розмови і з американцями, і з європейцями. Всім треба говорити чесно – всім у світі, і особливо тим, хто підтримав припинення вогню. Росія затягує війну і робить все, щоб просто обдурити країни, які ще намагаються впливати на Москву словом, а не тиском. Слова з Москвою не працюють. Навіть так званий меморандум, який вони обіцяли і начебто більше тижня готували, досі ніхто не бачив. Україні не передали. Нашим партнерам не передали. Навіть Туреччині як країні, яка приймала першу зустріч, теж не передали нову адженду. І хоча обіцяли абсолютно протилежне, і перш за все вони обіцяли це Сполученим Штатам Америки, Президенту Трампу. Черговий російський обман. Усе вони роблять, щоб зустрічі були пустими. І це ще одна причина, щоб були достатні санкції – достатній тиск на Росію.
#обстріли_Чернігівщини Росіяни продовжують атакувати Чернігівщину. На минулому тижні 255 обстрілів – 549 вибухів. Під ударом 34 населені пункти у чотирьох районах області. На жаль, внаслідок обстрілів Новгород-Сіверського району загинуло 2 людини. Це цивільні чоловіки 28 і 67 років. Один був працівником ферми – ворог скинув вибухівку із безпілотника. Інший загинув на власному подвір’ї через артобстріл. Ще один житель прикордонного села постраждав внаслідок атаки безпілотником. Район атакували КАБами, мінометами, безпілотниками, дронами, артилерією. Внаслідок обстрілів сталося займання гаража прикордонного лісництва, пошкоджені будівлі школи та будинку культури, домівки людей. На вихідних росіяни вдарили по обласному центру. 2 балістичні ракети «Іскандер М», крилата ракета, безпілотники. Є руйнування цивільної інфраструктури: бізнес, багатоквартирні будинки, приватні домогосподарства, виробничі приміщення, заклади освіти і медицини, церква. В одному із сіл Чернігівського району через атаку безпілотником зайнялися картопляні склади. По Ніжинському району також били російськими безпілотниками. Є руйнування на агропідприємстві, зокрема, постраждала техніка. Пошкоджені приватні будинки. У Корюківському районі через скид із БпЛА пошкоджений ангар із вугіллям. Є руйнування житлових будинків, зокрема, на прикордонні. Росіяни не зупиняються і діють підступно. ☝️Обов’язково реагуйте на сигнали повітряної тривоги.
Сьогодні рятувальники працювали у більш ніж 30 українських містах і селах після масованого російського удару. Всюди, де потрібно, роботи тривають – наші служби на місцях, надають допомогу й підтримують людей. Дякую вам.Майже 300 ударних безпілотників випустили росіяни за цю ніч, більшість – «шахеди». Ще майже 70 ракет різних типів, включно з балістичними. Цілями були Київ та область, Житомирщина, Хмельниччина, Тернопільщина, Чернігівщина, Сумщина, Одещина, Полтавщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Харківщина й Черкащина. Свідомі удари по звичайних містах. Зруйновані та пошкоджені звичайні житлові будинки. У Києві пошкоджені гуртожитки істфаку університету. Є влучання по підприємствах. На жаль, є загиблі, зокрема діти. Мої співчуття.Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій проти Росії. Росія затягує цю війну й щодня продовжує вбивати. Світ може піти на вікенд, але війна триває, незважаючи на вихідні та будні. Це не можна ігнорувати. Мовчання Америки, мовчання інших у світі лише заохочує Путіна. Без справді сильного тиску на російське керівництво не зупинити цю жорстокість. Санкції точно допоможуть. Рішучість зараз має значення – рішучість Сполучених Штатів, рішучість європейських країн, усіх тих у світі, хто хоче миру. Світ знає всі слабкості російської економіки. Зупинити війну можливо, але виключно завдяки потрібній силі тиску на Росію. Путіна треба змусити думати не про запуски ракет, а про закінчення війни.