Source
🇺🇦 В'ячеслав Чаус/ Чернігівська ОДА (ОВА) | Від відновлення - до розвитку. Саме такий вектор тримає Чернігівщина. ...
4 500 Views/Reach
2025-02-06 18:26
Message №18243
Від відновлення - до розвитку. Саме такий вектор тримає Чернігівщина. Для цього і працюємо. Сьогодні разом із колегами доєдналися до форуму в Києві «Стратегічне планування на регіональному рівні: від відновлення до розвитку». Серед присутніх - урядовці, нардепи і представники інших областей. А також - Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Масаші Накагоме і заступник Постійного представника Програми розвитку ООН в Україні Христофорос Політіс.Йшлося про те, чим живуть регіони в умовах війни і про плани на майбутнє. Говорили також про співпрацю з партнерами та залучення міжнародної підтримки, а відтак - розвиток економіки. ☝️Чернігівщина - прикордонна. Викликів багато. Але ми уже думаємо про «завтра». Маємо стратегію сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року, яка зараз у процесі актуалізації.Важливо й інше - 34 наші громади розробили та затвердили власні стратегії розвитку, ще 17 громад працюють над їх створенням. Стратегія розвитку - це про чітке бачення нашого «завтра». І нехай зараз нам нелегко, але ми точно зробимо все, щоб зміцнити Чернігівщину. 🤝Вдячний Міністерству розвитку громад та територій за курс на відновлення і підтримку областей, зокрема, Чернігівської.