Source
Патрульна поліція Черкаської області | Патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв на дорогах містаУчора...
361 Views/Reach
2025-02-18 15:31
Message №4186
Патрульні продовжують виявляти нетверезих водіїв на дорогах містаУчора, патрулюючи бульваром Шевченка, до патрульних звернулися небайдужі громадяни та повідомили, що керманич автомобіля Volkswagen Polo, ймовірно перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Поліцейські виявили та зупинили автомобіль на якого вказували заявники. Під час перевірки документів інспектори встановили, що 28-річний керманич не має права керування транспортними засобами. Також, спілкуючись із громадянином, патрульні виявили в останнього ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували йому пройти відповідний огляд, на що він погодився. Результат — 2,00 проміле. На правопорушника поліцейські склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) КУпАП.Інший випадок стався сьогодні, близько 1-ої години ночі. Патрулюючи вулицею Смілянською, поліцейські зупинили автомобіль ВАЗ 210934 за порушення комендантської години.Спілкуючись із керманичкою, патрульні виявили в останньої ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували їй пройти відповідний огляд, на що остання відмовилася. Також, інспектори встановили, що громадянка позбавлена права керування транспортними засобами терміном на 5 років, та вже притягалася до відповідальності за відповідне правопорушення.На 33-річну водійку автомобіля ВАЗ поліцейські склали протоколи за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом в стані сп'яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп'яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) КУпАП.📞 Якщо ви стали свідком скоєння правопорушення, повідомляйте на лінію 102!❗️Шановні водії, пам’ятайте, сідаючи за кермо в стані сп’яніння ви наражаєте на небезпеку не лише себе, а й оточуючих❗️