Source
СУХ(пайок) | Вітаю любі учасники. Хочемо повідомити, що першим челенджом після нашо...
163 Views/Reach
2025-10-14 15:06
Message №3864
🌟Вітаю любі учасники. Хочемо повідомити, що першим челенджом після нашого перевідкриття буде : Гелловінський челендж з тематикою 🫦"Солодощі або Смерть!"💀Автор ідеї : @kamenc4ik➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖🩸Суть челенджу є те, що будуть дві команди: Солодощі та Смерть З кожної команди буде пара двох людей, що роблять колаб на тематику челенджу. Завдання команд:😈👹😈🌟Команда Солодощі - відмалювати себе, свого ос чи фандомного персонажа як того, хто приймає людей і пригощає їх цукерками на порозі дому під час Гелловіну. 🌟Команда Смерть - відмалювати себе, свого ос чи фандомного персонажа як того, хто прийшов до команди Солодощів за цукерками. 🌟Розтасування по командах та по парах буде рандомне. І ми виставимо пост з учасниками команд та парами.🌄Умови виконання та участі : Організатор : @katussy🌟На прийняття участі буде виділено 40 годин, після чого відбудеться розтасування по командах та по парах.🌟Обмеження в форматах та формі малюнків немає, головне командна робота і порозуміння між учасниками.🌟Не порушуйте прав каналу і буде вам добре.🌟Дедлайн : 31 жовтня 18:00.➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖🪽Всі охочі прийняти участь пишіть "+" в коментарі 🪽