Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - три чашки недопитого чаю | #УкрТґ
Added 29 May 2021

три чашки недопитого чаю | #УкрТґ

@chastis_log
Number of subscribers: 707
Photos: 4,290
Videos: 319
Links: 645
Description:
життя, всесвіт та усе інше . автор @chastis . #віршики #світлини #власне #музичне #словодня #звіт . enfp 9w8 so/sx 947 phleg/san . dreamcore/weirdcore . шукайте всюди https://linktr.ee/chastis

👥 Number of subscribers

707
Average/Day:: -1
Average/Week:: -1
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.5

Logo change history

Name change history

три чашки недопитого чаю | #УкрТґ 2023-09-14
частинка ✙ частіса 🍉 #УкрТґ 2023-02-22
частинка частіса | #УкрТґ 2022-08-20

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Збір на виготовлення та ремонт дронівПривіт усім!Як ви знаєте ми робимо збір на день народження. Часто ми закривали збір самі, щоб він не висів довго. Проте, на жаль, на останній збір так у нас не вийшло це зробити (той що був у жовтні).1го травня у мене було як раз день народження і я думаю це хороша нагода його нарешті закрити.Гроші підуть до витриманого збирача дронів @yevkk. Він самостійно збирає/ремонтує дрони і передає в рамках проекту на socialdrone.com.ua, де кожен дрон тестується та налаштовується, після чого передається військовим відповідно до запитів та потреб на певних напрямках.Також до цього збору в нас йде розіграш!1-ше місце: Настільна гра «Кіт у коробці»2-ге місце: Карти Таро «Котяче таро»3-тє місце: Книга «Якщо зі світу зникнуть коти.» За кожні 100 грн донату, ви отримаєте білет на участь (наприклад, 1000 грн - 10 білетиків і т.д.). Результати будуть оголошенні наприкінці збору. Кожен лот отримують різні учасники.Вже зібрано: 10 000 ₴🎯 Ціль: 25 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/81sjSb17eU💳Номер картки банки4874 1000 2926 1644
топ інсайтів для шизіків некошатників про які не говорять:1. перші пів року це спляча лапуля, а потім незупиняємий всепогризаючий динозавр, кажуть через рік-два має стати спокійніше але я не вірю 2. шерсть повсюду, від волосинок до піщинок, на всіх поверхнях, особливо темних, особливо в сонячних променях, вичісування скоріш заспокіює нерви ніж усуває проблему. вона не прибирається, не вистірується, закупайтесь валиками для чищення як туплетним папером, а якщо у вас фізична гіперчутливість хай береже вас Господь3. немає жодного місця в квартирі куди кіт не полізе, якщо у вас щось лежить відкрито воно буде погризане/подерте або перевернуте: дроти, папір, пластик, меблі, взуття і все інше, мочалки взагалі безслідно щезають щоночі4. ти пішов в туалет/ванну і закрився? кіт мявчить. прийшов з вулиці і закрив вхідні двері? знову мявчить. погодував, пограв, прибрав лоток, напоїв, вичесав, підстриг кігті, думаєш все? але він мявчить просто так, походи за ним, візьми на руки, щоб він одразу втік і мявчав в коридорі поки ти на нього не дивишся. припини дивитися і він буде мявчати5. коти з поправкою необучаємі. за смаколики їх можна навчити робити прикольні трюки, але навчити чогось НЕ робити неможливо, change my mind6. я навіть не починатиму про те, що все що шуршить або гребеться це потенційно туалет і взагалі найвірніший спосіб показати своє незадоволення це щось обісцяти, беріть на озброєння 7. спить зі мною і муркотить, іноді навіть на колінках, прикольноп.с. це звісно залежить від характеру, у мене з домашніх тваринок були тільки папуги та ящірка, тому для мене взагалі це в новинку, але якщо ви думаєте, що ви не кет пьорсон, то запевняю так і є, хоч я і дуже полюбив рудого бешкетника. ну і загалом батьківство це важко, тому якщо все ж кортить то краще робіть маленького українчикап.п.с. чекаєте наступний перент інсайт? робіть ставки що буде раніше: собаче батьківство чи немовляче, а може ігуана чи черепаха?? (діана будь ласка) а поки я чекаю жінку з другим вусатим лапусіком і сподіваюсь що їхнє скаженство компенсує один одного а не примножить, стей ін тач
Мені привітання, вам подарунки, Азову дрони. Win для всіх. Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/12nrvNkKmjPaypal: [email protected]Сьогодні мені 20 років і тому я відкриваю свою баночку, де ви також можете мене привітати у коментарях до донату, або ж взяти участь у розіграші! Розігрую книжку Лукіча (яку дуже сильно полюбила) та набір Lego (який сама б з радістю склала) за донат від 100 гривень. Донатите 200 грн. маєте два шанси і так далі🙂‍↔️Я — Тиловик і приєднуюсь до місії «Мотанки Азову». Мотанки — це ударні БПЛА на оптоволокні. Їх неможливо заглушити, вони не сходять із курсу й точно влучають у ціль — навіть там, де зв’язок недоступний. Кожен із них — прицільний удар. А таких буде 750.750 ударів — це знищені бліндажі, гармати, техніка, відбиті штурми і ліквідована жива ворожа сила. Це точна робота в тилу ворога. Там, де звичайні дрони падають — Мотанки влучають. Вони завдадуть збитків на мільйони — тихо, холоднокровно і за значно менші гроші.Об’єднуємось, щоб бити точно і безжально. Донать за посиланням в біо або долучайся до збору на сторінці @tylovyky.
цей пост присвячено макаронамЯ вас люблю.Дякую, що були, є, і сподіваюсь, будете зі мною усі подальші роки.Я люблю вас будь якими : недовареними, перевареними, аль-денте, хуєнте, я просто люблю вас за те, що ви є.Спагетті, равіолі, пенне, рігатоні, каннелоні. Чи то дешева пачка з АТБ по акції, чи то італійський, оверпрайснутий італійський магазин чи ресторан.Пам'ятаю, як вперше зрозуміла, як поводити себе з вами. Одразу посягла ази, такі як : 1) не ломати на двоє 2) не кидати олію в воду.Я знаю, що вам боляче від цього. Я хочу рівноцінний обмін. Ви даєте мені щастя. Я не буду вас кривдити ні в якому випадку.Заправляйтесь хоч кетчупом, хоч соусом песто, хоч будьте голі, я все одно вас люблю. Солоні, переперчені, солодкі (тут не впевнена)... Дякую, за те, що з вами так просто. Всього 7-11 хвилин і ви усуваєте мою базову потребу. Ціную вас за це.А пам'ятаєте, як коли мені було 12 років і я тільки вчилась готувати вас з фаршиком, а-ля болоньєзе? А пам'ятаєте, як єдине що я готувала, напившись рева вже в 13 років, були ви?А пам'ятаєте, як один раз замість солі додала багато цукру? Так, майже ригала, але все одно з'їла.А пам'ятаєте, як вперше нагодувала своїх друзів вами і вони сказали, що це найсмачніші макарони в житті?Звісно пам'ятаєте. А знаєте, я в різний період життя готую вас по різному рецепту, бо постійно змінюються смаки.Звісно ви все це знаєте, любі макарони, бо постійно коли ми з вами зустрічаємось я вслух кажу про своє задоволення від вас. Із разу в раз, із року в рік.Будьте собою, будьте завжди такими. Люблю вас, макарони
розіграш книжок за донат 📚я скоро переїжджаю, тому вирішила віддати частину своєї невеличкої бібліотеки в хороші руки та долучитися до збору Студентського братства Києва. ми вже із студпарламентом нніф зібрали 33к, але ще зробимо особистий внесок 🧚‍♀️як взяти участь в розіграші:💜 задонатити щонайменше 50 грн💜 кратні донати збільшують ймовірність виграшу💜 залишити в коментарі до донату ваш нік в тг/номер телефону (інакше я вас не знайду!!!)банка5375 4112 2194 9782розіграш триватиме до 30.08 17.00книжки, які входять до розіграшу:💛 "Дев'ятий дім" від Лі Бардуго💛 "Варта у грі" від Наталії Матолінець💛 "Піднебесні пісні" збірка китайської поезії в укр. перекладі💛 "Називай мене своїм ім'ям" від Андре Асімана💛 "Знайди мене" від Андре Асімана як сіквел/спін-офф до "Називай мене своїм ім'ям"*за великий донат останні дві книжки можу віддати одній людиніу розіграші буде 4-5 призерів (див. зірочку). книжку буде обирати кожен переможець по черзі по залишковому принципу. доставка в межах можливостей НП
Спільнота "ІНРІУМ", яка ставить на меті створення та просування D&D контенту українською, оголошує масштабну благодійну подію - "Епік до дня Незалежності України"! 🔥ВПЕРШЕ компанія Wizards of the Coast (далі -WotC) надала офіційний дозвіл на ПЕРЕКЛАД УКРАЇНСЬКОЮ пригоди "Звільнення Флана" - DDEP04 Reclamation of Phlan" в рамках ПРОВЕДЕННЯ епіку! Тематика пригоди: звільнення міста від злого Дракона, що тероризує жителів (щось нагадує, та?). Ця подія не лише об'єднає спільноту, але й заявить WotC, що українці вміє роздавати чорти ворогам, при цьому підтримує один одного у важкі часи та розвиває хобі! Попри все!WotC погодили збільшити тривалість епіку та зняли обмеження з кількості внесків у зв'язку з винятковими обставинами!➡️Подробиці: - майстер збирає стіл на 3-6 гравців та назначає гру (ігри) в проміжку з 17 до 31 серпня; - ігри відбуваються офлайн (в безпечному місці) або онлайн (на Discord); - в грі беруть участь персонажі 1, 2 і 3 тирів - за кожним столом можуть бути тільки персонажі того самого тиру; - події пригоди обмежені в часі, й результати однієї групи впливатимуть на успіх та фінальний бій інших; - необхідно зробити внесок від 50 грн з учасника (наша рекомендація - 200 грн) благодійному фонду на допомогу внутрішньо переміщеним особам, реквізити якого будуть надані згодом. Ми подамо звіт про суму доброчинності WotC після закінчення епіку; - майстри отримують копію перекладеної пригоди українською з інструкціями; - гравці отримають унікальний досвід в класичному D&D 5e.✏️Вже зараз Майстер/Майстриня може приєднатися до дружньої команди епіка. На вашу вимогу вам буде надано статус DM'а (Discord), а також доступ до матеріалів епіка.https://forms.gle/NJcifJVDMswi1YZu8Ми бажаємо зібрати відгуки з ігор та написати звіт-статтю по завершенні, тому не полінуйтеся ділитися яскравими моментами з партій. Це важлива подія для розвитку D&D в Україні. Перемога не за горами: і над драконом, і над чарівниками, і над орками. Єднаймося!💛💙