Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Місто Часів-Яр 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Місто Часів-Яр 🇺🇦

@chasivyar
Number of subscribers: 2 790
Photos: 3,500
Videos: 1,350
Links: 818
Description:
Телеграмний канал про Часів Яр Поводимося чемно, нікого крім русні не ображаємо. Скарги/пропозиції/фото/відео - сюди 👉 @ChasivYar_bot Слава Україні 🇺🇦 Зарядити канал для Преміум-користувачів https://t.me/boost/chasivyar

👥 Number of subscribers

2 790
Average/Day:: -1
Average/Week:: -8
Average/Month:: -40

👁️ Average views per message

2 886
Average/Day:: 3,500
Average/Week:: 3,830
ERR: 103.44%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,800 25-06-22 13:45
🕯️ 22 червня — день, коли тиша пам’яті звучить особливо гучно. Щороку в цей день ми схиляємо голови перед мільйонами українців, чиї життя обірвалися у пеклі Другої світової війни. Кожен п’ятий українець тоді не повернувся додому. Це — сини й доньки, батьки й матері, чиї імена назавжди залишилися в пам’яті поколінь. 💔 Минуло понад 80 років, але Україна знову переживає жахи війни: біль і втрати. Повномасштабне вторгнення росії болісно перегукується з подіями минулого. Знищені міста, масові вбивства, катування, намагання знищити нашу націю, зламати наш дух. Але ми боремося за життя, свободу й майбутнє.  У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні ми згадуємо і сучасних героїв, які загинули, відстоюючи кордони України з 2014-го року, і людей, яких росія вбила лише за те, що вони — українці. Сьогодні День скорботи звучить інакше. Це не тільки про пам’ять. Це — про глибоке розуміння ціни миру. Про відповідальність перед тими, хто ще народиться. Про те, що незалежність ніколи не дається легко, але вона варта кожної краплі зусиль. Вічна пам’ять загиблим.🇺🇦 Слава Україні! @ChiefUkrDIU
👁 1,100 25-06-13 17:01
‼️За результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 1200 загиблих➡️За твердженням російської сторони тіла належать громадянам України, зокрема військовослужбовцям. Репатріація відбулася згідно домовленостей у Стамбулі. Тіла вдалося повернути за результатами спільної роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки та оборони України.☝️Слідчими правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС будуть проведені всі необхідні експертизи та проведена ідентифікація репатрійованих тіл. Висловлюємо вдячність за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.Окрема подяка особовому складу Збройних Сил України, який здійснює перевезення репатрійованих до визначених державних спеціалізованих установ, організовує передачу загиблих представникам правоохоронних органів в системі МВС та судово-медичної експертизи в системі МОЗ.
👁 1,200 25-06-12 11:45
‼️ Черговий етап великого обміну: з російської неволі визволено групу важкопоранених і тяжкохворих Захисників Сьогодні відбувся черговий етап великого обміну полоненими згідно домовленостей у Стамбулі. Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України повернуто з російської неволі групу Оборонців з категорії “важкопоранені і тяжкохворі”. ➡️ На рідну землю повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. Серед звільнених сьогодні є Захисники Маріуполя, що перебували в полоні більше трьох років. Усі визволені Оборонці - чоловіки, представники рядового та сержантського складу. Частину звільнених сьогодні українських воїнів вважали зниклими безвісти. Загалом додому повертаються українці, що воювали на Донецькому, Херсонському, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках. Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі. ☝️ Сьогоднішній обмін є частиною великого обміну у категоріях військовослужбовців віком до 25 років, а також важкопоранених та тяжкохворих. Координаційний штаб продовжує роботу і найближчим часом буде проведено наступний етап звільнення українських Захисників. Працюємо над поверненням усіх!🇺🇦Слава Україні!
👁 1,000 25-06-11 10:19
‼️За результатами проведених репатріаційних заходів в Україну повернули тіла 1212 полеглих Захисників.➡️ З числа повернених "на щиті" Оборонців полеглі з:- Курщини;- ⁠Харківщини;- ⁠Луганщини;- ⁠Донеччини;- ⁠Запорізької області;- ⁠Херсонщини.Полеглих Оборонців вдалося повернути за результатами спільної роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки та оборони України.Висловлюємо вдячність за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.Окрема подяка особовому складу Збройних Сил України, який здійснює перевезення репатрійованих полеглих Героїв до визначених державних спеціалізованих установ, організовує передачу загиблих представникам правоохоронних органів в системі МВС та судово-медичної експертизи в системі МОЗ. Слідчими правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС у найкоротші терміни будуть встановлені особи загиблих.🇺🇦Слава полеглим Героям!
👁 1,200 25-06-07 07:37
З початку повномасштабного вторгнення рф, стела на в’їзді в Донецьку область з боку Дніпровщини стала найупізнаванішою локацією.Всі, хто прямує на Донеччину, зупиняються біля неї. Сьогодні вона не просто архітектурний елемент, а музей просто неба – справжній символ незламності захисників країни та жителів області. Мало хто пам’ятає, що такого вигляду стела набула у 2017 році. Тоді, на існуючу конструкцію додали декоративні деталі.Півколо символізує схід України. Воно складається з двох четвертин зі стрічками жовтого та блакитного кольорів. Усередині — витинаний орнамент у червоно-чорних кольорах із восьмипроменевими зірками та іншими символами відродження, світла і родючості. Завершує композицію герб Донецької області. Розробку оновленого знаку виконало управління містобудування та архітектури Донецької ОДА. Його ескіз створив Іван Оліфіровський за активної участі всіх працівників управління.З лютого 2025 року стела накрита антидроновою сіткою.Як виглядає вона сьогодні – дивіться у відео.
👁 3,500 25-04-28 15:08
✈️ Рік на висоті.Минув рік від початку оборонної операції в Часовому Яру на Донеччині – розказуємо і показуємо, хто увесь цей час захищав це місто.Різні підрозділи в різний час боронили і боронять Часів Яр.🇺🇦Квітневе протистояння розпочала 67 окрема механізована бригада разом із приданими підрозділами.👮У квітні-травні місто тримали і бійці підрозділу Нацполіції "Лють".⚔️Травень-червень — оборона тривала також зусиллями 225 окремого штурмового полку.🐻Влітку 2024 до оборони долучилася 41 окрема механізована бригада, придані підрозділи та🏹 23 окрема механізована бригада.🦁🪖Від осені 2024 і до сьогодні місто тримають воїни 56 окремої мотопіхотної бригади, 18 окремої бригади НГУ та 24 окремої механізованої бригади.🛡За даними ОТУ "Луганськ", за період із квітня 2024 по квітень 2025 року противник зазнав втрат під Часовим Яром:🤡безповоротні втрати — 3301 в/с💩санітарні втрати — 5107 в/сЗнищено:танків — 44 од.ББМ — 167 од.артилерії — 139 од.РЕБ — 24 од.РСЗВ — 3 од.автотранспорту — 693 од.БПЛА — 7736 од.🇺🇦Дякуємо усім захисникам, хто був і залишається на висоті. Тим, хто йде вперед, і тим, хто вже відійшов у вічність, залишаючись назавжди на вершині честі й слави.
👁 4,300 25-03-27 16:51
⚡️ЧАСІВ ЯР. Прильот трьох КАБів потрапив на відео — впало дуже близько! Нищимо піхоту РФ під ударами.Це відео показує один з моментів фронтового життя 24 ОМБр імені короля Данила та умови, в яких бригада стримує ворога в Часовому Яру. «КАБи, КАБи, КАБи! В укриття швидко!», — роздається з рації, і майже одразу біля позиції падають три авіабомби росіян. Він попередження про авіудар до прильоту — менше хвилини. Укриття, вибухи, дим, перевірка зв’язку, повернення на позицію та продовження бойової роботи. Наші воїни нищать російську піхоту, яка штурмує Часів Яр, під постійними ударами, але продовжують прикривати своїх побратимів.Тут ви побачите прильот трьох КАБів на відео під час бойової роботи, наслідки авіаудару та обличчя бійців 24 бригади — професіоналів, які несуть варту незважаючи ні на що.Не пропусти прем’єру на нашому YouTube та підписуйся на канал: https://www.youtube.com/watch?v=jRnPR1hRTKMСлідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Рекрутинг
👁 3,500 25-03-19 14:26
Вдома після полону: 175 Захисників уже на Батьківщині!🇺🇦Відбувся 62-й обмін військовополоненими: в Україну повернулося 175 наших Героїв. Загалом з початку повномасштабного вторгнення в Україну вдалося повернути вже 4306 українців. ℹ️Серед звільнених з полону: 22 захисники повертаються додому завдяки заходам поза обмінами, воїни Збройних Сил, ВМС, Нацгвардії, Сил територіальної оборони та прикордонної служби. Захищали Україну на різних напрямках – у Маріуполі, на «Азовсталі», на Донеччині, Луганщині, Херсонщині, а також Харківщині, Миколаївщині, Запоріжжі, Сумщині та КурщиніОбмін відбувся завдяки наполегливій роботі українських державних органів, які входять до складу Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, та сприянню міжнародних партнерів — Об’єднаних Арабських Еміратів. Вдячний всім за зусилля, які вкладаються у цей нелегкий процес.☝️Сьогодні на місці проведення обміну перебували працівники Офісу Омбудсмана з метою зафіксувати, у якому стані звільнені повертаються в Україну. Як Омбудсман України нагадаю, що повернуті українці з полону мають низку прав. Йдеться про соціальні гарантії щодо отримання медичної допомоги та психологічної реабілітації, поновлення документів, отримання одноразової грошової допомоги. У разі будь-яких порушень їхніх прав, колишні полонені можуть звернутися до нашого Офісу. Надалі будемо працювати, щоб повернути всіх наших громадян додому!⚜️Слава Україні!🇺🇦 Facebook | Instagram | Х
👁 4,600 25-03-08 17:45
🔥ЧАСІВ ЯР. Евакуація з пекла — машина витримала багаторазові прильоти FPV!Це кадри однієї з багатьох операцій 24 ОМБр імені короля Данила по евакуації воїнів. На відео видно, в яких надважких умовах проходить процес вивезення з поля бою поранених і полеглих бійців.Ще до прибуття на точку евакуації бронемашина Королівської бригади рухалась під постійним вогнем противника та ударами дронів. На точці евакуації під час очікування поранених по машині вдарив дрон, навколо постійно прилітали реактивні та артилерійські снаряди, але воїни вперто продовжували робити свою роботу. На зворотньому шляху наша броня знову витримала багаторазові удари FPV і змогла вивезти бійців в безпечне місце, де вони отримали необхідну допомогу!Це лише одна з подібних евакуацій, яку ми можемо показати, але дуже багато лишається за кадром. 24 бригада робить все можливе, щоб забрати кожного пораненого та полеглого. Екіпажі бронемашин щоденно ризикують життям для порятунку своїх побратимів.Як це було — дивись на відео.Слідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Рекрутинг
👁 3,500 25-03-06 21:37
🔥Ранкове “САФАРІ” в Часовому Яру: Мінус 16 одиниць техніки росіян!Вранці 6 березня рашисти вирішили прорватися колоною бронетехніки. Понад два десятки одиниць техніки, серед яких бойові машини десанту, дружно висунулись одна за одною у бік позицій 24 ОМБр імені короля Данила.Зустрічали їх «тепло»: піхота, артилерія та дронові екіпажі зробили все, щоб подорож загарбників стала незабутньою. У підсумку російська колона в якийсь момент загрузла в “заторі” — скупчення підбитої техніки заблокувало переправу через Канал. Ті, хто залишився в живих, натиснули “задній хід”, але не всі встигли втекти.Щонайменше 14 одиниць техніки згоріли або залишилися на полі бою, інші вирішили не випробовувати долю та відкотились. Декому з окупантів вдалося спішитися, але це лише відтермінувало їхній квиток у пекло. Прямо зараз над цим працюють наші пілоти FPV. В цифрах: •⁠ ⁠окупантами задіяно близько 25 одиниць техніки (разом з інженерними машинами);•⁠ ⁠знищено 11 одиниць техніки, ще п’ять машин були пошкоджені;•⁠ ⁠попередньо, втрати ворога в живій силі - щонайменше 33 бійця вбитими та пораненими. Ще раз - це все лише за один ранок!Королівська бригада тримає фронт! Окрема подяка суміжним підрозділам за підтримку. Слава Україні!Слідкуй за нами. 🦁24 ОМБр🇺🇦 | Facebook | Instagram | YouTube | Twitter | TikTok | Рекрутинг