Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Centuria Київ
Added 14 Jul 2024

Centuria Київ

@centuria_kyiv
Number of subscribers: 1 850
Photos: 1,870
Videos: 85
Links: 638
Description:
"ЦЕНТУРІЯ" НА ЗАХИСТІ ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ ▪️ Виховуємо нове покоління Героїв ▪️ Тренування, лекції, вишколи, волонтерство ▪️ Допомагаємо 3 ОШБр ▪️ Проводимо довійськову підготовку для молоді Стань рівним серед кращих — долучайся! t.me/@kadrovuk_kyiv
Source

Centuria Київ | Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщенн...

Telegram community logo - Centuria Київ Centuria Київ @centuria_kyiv
1 100 Views/Reach 2025-04-20 12:05 Message №1859
Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщення з пафосною табличкою «Культурно-мистецький центр НаУКМА» зібралося студенство Києво-Могилянської академії. Саме тієї Могилянки, яка з 1632 року була осередком українства і несла правильні сенси там, де їх не було.Але сьогодні студенти стоять під стінами, а не всередині. Бо двері для них — зачинені.Керівництво академії — в особах Сергія Квіта, Дмитра Мазіна і Владислави Осьмак — заборонило лекцію українського військового, який пройшов пекло найгарячіших ділянок фронту, Євгена Врядника, друга Жекуса. Йому відмовили через висновок так званого “комітету з етики” — мовляв, він занадто правий, аби читати в академії лекції.Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».Я особисто мав розмову з Мазіним і Осьмак. Звертався до них від імені командування 3-го Армійського корпусу. Попереджав про недопустимість ситуацій, у яких люди, що боронили Київ, не мають змоги прочитати лекцію в цьому ж Києві. Але марно.Сьогоднішня Києво-Могилянка перетворилася на режимний об’єкт, який більше нагадує університет епохи Януковича, ніж простір вільної думки.Звертаюся до всієї військової і освітньої спільноти:Це вимагає публічної оцінки. Бо питання не лише в одній відмові — питання в тому, чому сьогодні військовий — ворог в академії, яка завжди була оплотом українського духу.Чому ці люди беруть участь в освітньому процесі?Чого вони навчать студентів?Ненавидіти армію? Зневажати жертву? Цуратися правди, якщо вона незручна?Прошу про максимальний розголос.