Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ceh9forukraine
Added 14 Jul 2024

ceh9forukraine

@ceh9forukraine
Number of subscribers: 10
Photos: 2,050
Videos: 731
Links: 763
Description:
You can view and join @ceh9forukraine right away.

👥 Number of subscribers

10
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +5

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

ceh9forukraine 2026-04-19
Синя кімнатка (ceh9) 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,030 26-04-13 15:01
Інші заяви з пресконференції Мадяра:▫️Про війну в Україні:"В Угорщині кожен знає, що Україна є жертвою цієї війни. Завданням українського уряду є захист територіальної цілісності і суверенітету, і ніхто не може вказувати їм через чотири роки війни, на яких умовах вони мають йти на мир" За його словами, так само, якби Росія напала на Угорщину, ніхтоб не поступився своїми територіями▫️Про відносини з РФ:"Якщо Путін зателефонує мені, я підійду до телефону, але першим я йому не телефонуватиму. Але якщо ми все ж поговоримо, я попросив би його припинити вбивати, зупинити війну, оскільки (ця війна) не має сенсу… Але боюся, що він не діятиме за моєю порадою, але я сподіваюся, що скоро його змусять припинити війну" Мадяр вказав, що хотів би побудувати прагматичні відносини з Росією.Водночас, за його словами, Росія є загрозою для Європи, і вважає неприпустимими контакти, які були між угорським і російським міністрами закордонних справ▫️Про вступ України в ЄС: не підтримує прискореного вступу України в ЄС. Наголосив, що всі країни-кандидати мають пройти однаковий процес"Якщо Україна це зробить, тоді в Угорщині відбудеться референдум щодо того, чи слід ЄС її приймати. Але це точно не станеться найближчим часом", – додав він ▫️Про відносини з Україною:"Є багато нерозв’язаних питань, які ми успадкуємо від уряду Орбана, оскільки вони використовували ці суперечки у партійно-політичних цілях" Мадяр додав, що отримав привітання від Зеленського та висловив впевненість, що зустрінеться із ним📰 підписатися
👁 5,250 26-01-24 13:58
🇺🇦 Друзі! Доволі давно в нас не було файних лотерей, щоб допомогти ЗСУ. 🚚 На днях до мене звернулися з фонду «Люди людям», котрі збирають на пікап для 77-й ДШВ. Ми вже допомагали їм наприкінці минулого року (звіти), отже я взявся допомогти й зараз. 💰 Мета їхнього збору 160 000 UAH, з котрих зараз зібрано 80 000 UAH, тож наша з вами мета на лотерею — 80 000 UAH, котрі залишилися (але якщо зберемо більше, буде тільки краще). Як завжди - перший донат в 5000 грн від мене. 🏆 Подивившись, що в мене є для призів, знайшов наступні цікаві речі: Медалі з турнірів:🥇 Cologne 2025 Gold x1🥈 Cologne 2024 Silver x1🥈 Cologne 2025 Silver x1🥉 Cologne 2024 Bronze x1🥈 Katowice 2025 Bronze x1Карточки:♣️ Colex First Edition Season 2023Майки (все нове): 👕 ESL Local Hero Cologne T-Shirt (M)🇺🇦 Джерсi Kono.ECFСкіни:🔫🔫 Тактичний ніж | Випалення (від пана Cxwbee) 🎫 Вартість квитка — 50 UAH. Переможців оберемо по принципу лотереї, АЛЕ найбільший донат гарантовано отримає Cologne 2025 Gold x1 + Ексклюзивне джерсі Kono.ECF. 🙏 Дякую за ваші донати й репости!🏦 send.monobank.ua/jar/7gYCQtZaer💳 4874 1000 2385 9070 (додавайте свої дані)
👁 5,130 25-07-31 16:29
Що далі?Багато хто з українських та міжнародних експертів мене сьогодні спитав: чи вірю я, що щось змінить?Моя відповідь дуже проста - АБСОЛЮТНО НІ. Давайте відверто, ми просто повернулись у точку до 22 липня. В цій точці:▪️ досі Свириденко порушує закон і не призначає голову БЕБ. Навіть попри прямі і неоднозначні сигнали з боку ЄС та МВФ.▪️ Марченко досі не призначає комісію по відбору митниці.▪️ Детективи НАБУ, в тому числі які ставили прослушку у Міндіча, сидять у СІЗО. А сам Міндіч на морі у Іспанії. А його люди на міністерських посадах та держпідприємствах. ▪️Шабунін досі ходить з політичною підозрою ДБР, і ті досі готують йому нову.▪️У нас досі працює телемарафон, який в тому числі приносить гроші з бюджету компанії Міндіча і ОП. ▪️Ми досі маємо ситуацію, коли навіть на політичного опонента можуть бути накладені санкції. ▪️ Нічого не відбувається щоб хоча б почати відбір у Конституційний суд чи Рахункову палату.▪️Досі у нас провалено 4 маяки по МВФ, досі не виконано 2 зобовʼязання по Світовому банку і 5 по ЄС.▪️Ми досі самі ставимо під ризик той невеликий шанс зриву відкриття кластерів ЄС.▪️ У нас досі відсутній Премʼєр. Ну вона то є, але лише на фото. ▪️У нас досі ручні правоохоронці, які за абсолютно політичними мотивами можуть відправити будь-кого у вʼязницю. ▪️І так, у нас досі абсолютно несубʼєктний Парламент. Навіть не очікуйте там кардинальних змін. ▪️У нас досі у голови АМКУ вже дві підозри від НАБУ.▪️Б***, у нас навіть Minister of Justice Герман Галущенко! А чому не зміниться? Тому що у нас ЖОДНА людина, яка прямо причетна до спецоперації по ліквідації НАБУ і САП не понесла ЖОДНОЇ відповідальності. Навіть не звільнили. А це означає, що ти можеш зробити будь-яку помилку, навіть власними руками обвалити рейтинг та імідж Президента і тобі все одно нічого не буде. А значить, як тільки заголовки медіа переключаться на щось інше, люди покладуть картонки, а західні партнери щось скажуть комплементарне …..то все повернеться на стан ранку 22 липня….там де поступова будується диктатура. І всі хто думають інакше просто погано памʼятає, що кожен раз після таких криз ставало тільки гірше. Тож щира моя порада - не розслабляйтеся.