Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ꑭЩоденник Чорного Сонечка ꑭ
Added 14 Jul 2024

ꑭЩоденник Чорного Сонечка ꑭ

@cchornesonechko
Number of subscribers: 247
Photos: 187
Videos: 9
Links: 99
Description:
Гнів.Ненависть.Помста. Інстаграм: https://instagram.com/chornesonechko?igshid=MzMyNGUyNmU2YQ== Твітер: Chornesonechko
Source

ꑭЩоденник Чорного Сонечка ꑭ | Для мене це важливий месседж до суспільства.Я вчора зустрівся із своїм...

Telegram community logo - ꑭЩоденник Чорного Сонечка ꑭ ꑭЩоденник Чорного Сонечка ꑭ @cchornesonechko
174 Views/Reach 2024-07-16 00:14 Message №1575
Для мене це важливий месседж до суспільства.Я вчора зустрівся із своїм бойовим побратимом, дійсно справжнім героєм цієї війни і боїв за Маріуполь. Таких називають не інакше як герой та ,,лютий тигр,,. Його безмежно поважаю і так само він має беззаперечну повагу серед тих з побратимів яких я знаю. Так от, цей справжній воїн отримав дуже важкі травми та ампутацію ноги. Довго відновлювався і при цьому не залишив службу і далі виконує свої певні задачі. Мова про мого друга ,,Дрона,,.Але про що ж мій месседж та пост?А от уявіть собі...моєму бойовому товаришу періодично потрібно проводити певні процедури із заміною там різних деталей під протез, бо іноді може щось заважати, стати незручно, за день хотьби трохи викривитися. І от при мені ситуація коли його беруть...і просто не пускають у заклад (при мені це було кафе, а перед цим це була звичайна аптека) і охорона просто тупо каже ,,не можна!,,😬🤯😧. Ми кажемо ,,чого це не можна,,??? Ну просто ,,не можна,,. Типу їм не потрібно щоб при людях у закладі людина знімала свій протез і щось там чистила, міняла. Я охуїв. Ну типу а може відвідувачам буде неприємно...в мене шок був!😳🤯 Ми кажемо ,,так можна у туалет?,,. Там зручно і нікому не заважає і є вода. А вони кажуть та типу ,,туалет закритий на прибирання і води немає,,. Я охуїв. Мій побратим не захотів сваритися і заспокоїв нас, але в мене все кипіло!🤬 Ну що робити з такими закладами!? І таким відношенням недолюдським!? Ну тварини ж!У підсумку мій побратим просто зробив усі ці маніпуляції просто на вулиці на лавочці біля цих закладів. І як людина попросив не сваритися із цими охоронцями і так далі. І ми пішли...Але я весь день прокручував це в голові і зрозумів що це лютий піздєц і такого бути не може в нашій країні. Така неповага до воїна і ще й який має ампутацію... Черговий крінж. Чергове дно. Але я вирішив для себе що обов'язково потрібно буде повернутися у ті заклади, але вже не з розмовами...