Source
Контактний центр 1551 | У СТОЛИЦІ РОЗПОЧАВСЯ ДВОМІСЯЧНИК ІЗ БЛАГОУСТРОЮ Й КОМПЛЕКСНОГО ПРИБИР...
1 480 Views/Reach
2026-03-18 13:22
Message №4161
У СТОЛИЦІ РОЗПОЧАВСЯ ДВОМІСЯЧНИК ІЗ БЛАГОУСТРОЮ Й КОМПЛЕКСНОГО ПРИБИРАННЯ 🧹 🗓️ У столиці почався весняний двомісячник із благоустрою. Він триватиме до 15 травня. За цей час у місті планують виконати значні обсяги робіт з очищення й відновлення після зимового сезону, вивезення накопиченого сміття, озеленення територій, ремонт і впорядкування громадських просторів тощо. 🗣️ Міські служби мають чітко визначений обов’язковий до виконання обсяг роботи. ↪️ Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) від 12.03.2026 № 42 у столиці розпочато весняний двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста.☝🏻 У межах двомісячника 18 квітня в Києві відбудеться загальноміська толока, до якої можуть долучитися всі охочі. Паралельно проведуть конкурс із благоустрою. Участь у ньому зможуть взяти мешканці, ОСББ, органи самоорганізації населення, навчальні заклади та інші установи. Це дає можливість не лише долучитися до прибирання, а й показати власні ініціативи та результати роботи з упорядкування територій.💭 Весняний двомісячник із благоустрою – це щорічна практика, яка дозволяє системно навести лад після зимового періоду та залучити громаду до змін у місті.Ми в соцмережах:✅ https://facebook.com/cc1551official✅ https://instagram.com/cc1551official