Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Контактний центр 1551
Added 06 Dec 2025

Контактний центр 1551

@cc1551official
Number of subscribers: 5 218
Photos: 3
Links: 4,190
Description:
Офіційний канал КБУ "Контактний центр міста Києва 1551" Ми в соцмережах: ✅ https://facebook.com/cc1551officialhttps://instagram.com/cc1551officialhttps://telegram.me/cc1551officialhttps://youtube.com/@cc1551official
Source

Контактний центр 1551 | ​УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ РЕКЛАМИ ПРОСИТЬ БІЗНЕС МІНІМІЗУВАТИ ПІДСВІТКУ РЕК...

Telegram community logo - Контактний центр 1551 Контактний центр 1551 @cc1551official
3 400 Views/Reach 2026-01-23 10:53 Message №4025
​УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ РЕКЛАМИ ПРОСИТЬ БІЗНЕС МІНІМІЗУВАТИ ПІДСВІТКУ РЕКЛАМИ ‼️🙌🏻 Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації звертається до суб’єктів господарювання всіх форм власності з проханням скоротити споживання електричної енергії під час експлуатації рекламних засобів і вивісок.🗣️ З огляду на необхідність підвищення стійкості енергосистеми столиці та виконання відповідних доручень Уряду України, КМВА і Ради оборони міста Києва, Київська міська державна адміністрація рекомендує:👉🏻 із 5:00 до 20:00 – не використовувати зовнішні та внутрішні елементи підсвітки рекламних засобів і вивісок. Для цифрових рекламних носіїв варто максимально мінімізувати енергоспоживання, а за відсутності технічної можливості регулювання – вимикати такі конструкції;👉🏻 із 20:00 до 24:00 – зменшувати яскравість освітлення рекламних конструкцій до мінімально допустимого рівня або повністю відмовлятися від їх підсвітки;👉🏻 у нічний час – не використовувати освітлення рекламних засобів і вивісок, а також експонування цифрових рекламних сюжетів:☝🏻 на конструкціях на фасадах будівель – з 22:00 до 5:00;☝🏻 на наземних рекламних засобах – з 0:00 до 5:00, на період дії комендантської години.👩🏻‍💼 КМДА закликає суб’єктів господарювання дотримуватися цих заходів економії та скоротити споживання електроенергії на постійній основі.🙏🏻 Місто вдячне тим суб’єктам господарювання, які вже відгукнулися на попередні звернення міської влади, мінімізували підсвітку рекламних засобів і вивісок, оптимізували роботу цифрових рекламних носіїв і враховують ці рекомендації у щоденній діяльності. Така позиція є проявом партнерства міста й бізнесу та реальним внеском у підтримку стабільної роботи об’єднаної енергетичної системи України.Ми в соцмережах: https://facebook.com/cc1551official https://instagram.com/cc1551official