Source
CyberBionic Systematics | Привіт! Сьогодні трохи про себе розповіла чарівна менторка із напрям...
779 Views/Reach
2026-03-16 15:23
Message №2078
Привіт! Сьогодні трохи про себе розповіла чарівна менторка із напрямку QA - Жанна Орленко.1. Декілька слів про себе.✅QA інженер з 6+ років комерційного досвіду та менторства. Свічер з викладацької діяльності. Вважаю, що колишніх викладачів не буває.2. Чому вирішили "йти в ІТ"?✅Мене цікавила конкурентна заробітна плата, сучасний проєктний підхід до організації роботи, нові технології та можливість розвитку ділового спілкування англійською мовою3. Чому обрали саме тестування?✅Обрала тестування, тому що побачила цікаві перспективи працювати одночасно з технологіями та бізнес-логікою продуктів4. Чи радили б ви початківцю саме цей напрямок?✅Так, однозначно. Це можливість набути чудові навички колаборації у команді з використанням гнучких методологій5. Чим займаєтесь у вільний час?✅Я полюбляю читати, співати, танцювати та подорожувати, навіть якщо це - гори6. На вашу думку, які якості ключові для тестувальника?✅Завзятість та комунікабельність7. Ваша улюблена музика чи фільм?✅Люблю шпигунські романи та неокласичну музику8. Чи варто йти в ІТ зараз?✅В IT варто йти завжди, якщо ви хочете пов'язати своє життя з інтелектуальною працею. Завдяки високій мобільності та популярності, фахівці можуть працювати з міжнародними компаніями та отримувати досвід на глобальному рівні, що може бути дуже цінним для кар'єрного росту9. Коротенький Roadmap: з нуля до рівня стажера з QA.✅SQL, Testing Fundamentals, Web Testing, Mobile Testing, API10. Яким ви бачите майбутнє QA-спеціалістів та цього напрямку найближчими роками?✅QA спеціалісти будуть потрібні на проектах, які зацікавлені у якості своїх продуктів, будуть потрібні QA, які можуть правильно визначити цілі та організувати тестування на проекті, як ручне, так й автоматизоване11. Яким був ваш перший "справжній" досвід в ІТ. Що найбільше запам'яталось?✅Мій перший проект використовував всі переваги Agile, такі як парне програмування та TDD, тому ми безперервно спілкувались й дискутували в офлайн форматі, тепер я пригадую, що так я навчилась великій кількості технологійВже завтра, 17 березня, розпочне навчання група курсу Manual QA + AI. Запрошуємо на безкоштовний пробний урок.