Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Посиденьки з Самогоном
Added 06 Jan 2025

Посиденьки з Самогоном

@casual_gamer
Number of subscribers: 1 802
Photos: 308
Videos: 49
Links: 118
Description:
Розповідаю цікаві (для мене) новини та ділюся своїми думками про ігри. Чат - t.me/+TFErwohoJyg5YTJi Буст - t.me/boost/casual_gamer Халява - @freegame_ua
Source

Посиденьки з Самогоном | Можливо хтось помітив, що на TGA в номінації "Найкраща інді-гра" є Abs...

Telegram community logo - Посиденьки з Самогоном Посиденьки з Самогоном @casual_gamer
2 080 Views/Reach 2025-11-29 13:29 Message №393
Можливо хтось помітив, що на TGA в номінації "Найкраща інді-гра" є Absolum. Не впевнений, що хтось звернув на неї увагу, але я почав проходити її ще до оголошення номінантів і вже тоді відмітив, що це досить цікавий проект. Це кооперативний рогалик, але не екшен з видом зверху, як це зазвичай роблять в цьому жанрі, а повноцінний beat 'em up. І таке рішення відчувається дуже свіжим. Звісно як рогалик гра не є чимось шедевральним, тут не так багато різноманітного контенту, прогресії, босів та біомів. Але цього всього достатньо, щоб затягнути вас на 15-20 годин в коопі до 4-х гравців. Хоча в 4-х напевно буде грати складно через те, що ви просто не будете бачити себе на екрані. Навіть в двох інколи це було складно, а з деякими білдами просто неможливо. В соло я не грав, але мені здається, що так вона буде відчуватися не такою веселою.У гри є хороший саундтрек, приємний візуал, цікавий та веселий геймплей з певною варіативністю білдів та шляхів до останнього боса. Якщо ви шукаєте гру для коопу, то рекомендую звернути увагу. Ще плюсів їй додає наявність українською локалізації та демократичний цінник.Єдиний мінус, який дійсно псував кайф від проходження, це проблеми з мережею. Інколи гра підвисала, інколи повністю дісконектила, і тоді доводилося допроходити ран окремо. Я так і не зміг зрозуміти чи це проблема в нашому інтернеті, чи все-таки в грі. Але в відгуках деякі теж на це скаржилися, тому напевно все-таки друге. В локальному коопі та в соло таких проблем звісно не буде, але сподіваюся, що це вдасться пофіксити.