Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Патронна коробка🎐🌸
Added 06 Dec 2025

Патронна коробка🎐🌸

@cartridgebox
Number of subscribers: 1 265
Photos: 605
Videos: 15
Links: 123
Description:
Дака | вона/ її UKR/ENG Більше інфо про мене -> @cartridgebelt ★ - Малюю дівчат, поні, адоптів, повноцінки ★ - Комішки відкриті!! Не монетизувати мої арти без дозволу, не репостити в рос простір. ❕ru$sian dni ✖️ оп: @dakaneko
Source

Патронна коробка🎐🌸 | Пояснення ситуації2 місяці назад я натрапила на дуже гарний дтіус від ...

Telegram community logo - Патронна коробка🎐🌸 Патронна коробка🎐🌸 @cartridgebox
852 Views/Reach 2026-05-30 12:02 Message №3828
Пояснення ситуації2 місяці назад я натрапила на дуже гарний дтіус від Сівел і Почі, я була натхненна, дуже хотіла малювати його, місяць я над ним сиділа, ( 20 годин роботи ) паралельно слідкувала за діяльністю тих каналів і всіляко підтримуючи. Потім була ситуація в одному каналі, де злили інфу - що одна з художниць добре ставиться до гойо ( Hoyoverse ) і малювала комішки по ним. Я не встигла побачити цю розмову з пруфами бо коментарі видалили і я спочатку цьому не повірила. Бо як захочеться в це вірити, коли уже зробила таку роботу до їхнього дтіус, я тоді зовсім не знала як себе повести. Я не поважаю діяльність гойо, вони поводять себе аполітично ( ігноруючи війну) та активно (дуже) кооперують з рос ринком. Від мене відмовилось декілька мʼю, бо думали що я це теж підтримую. Як виявилось, просто це залишати - означає що я норм відношусь до гойо, а це не так. Я хочу вибачитись, за те що так могла підтримати ці ігри і їх фанхати, я не знала що до цього відносяться так радикально, і просто хотіла підтримувати укр митців. Було б набагато легше якби я не відносилась так до цього, але я маю мʼякий характер і будь-які срачі сказуються на мені дуже негативно, я стараюсь себе будь-яким чином відгородити від цього і все ж.. не вийшло, мене назвали проблематиком. Я видалила все, бо на банері галереї був арт з персонажем з дтіус та і в мене тоді ресурсу не залишалось допроводити її.І ще вибачте якщо когось налякала, бо це було так різко, зараз зі мною все добре, можливо піду в рест