Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - каррнах
Added 06 Dec 2025

каррнах

@carrnah
Number of subscribers: 2 198
Photos: 518
Videos: 29
Links: 235
Description:
Лидер лоубанков и коллю шару adm: @v_carrnah Рек. менеджер – @Arch1k3

👥 Number of subscribers

2 198
Average/Day:: -26
Average/Week:: -200
Average/Month:: -436

👁️ Average views per message

1 262
Average/Day:: 1,090
Average/Week:: 1,158
ERR: 57.42%

📊 Messages per Day

4.6
Last day: 0
Week average: 5.3
Average per day: 4.6

Logo change history

Name change history

каррнах 2026-06-15
каррнах (lock in) 2026-05-28
каррнах 2026-05-27
carrnah (retired arc) 2026-05-25
carrnah 2025-12-13
carrnah🎄 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,780 26-05-20 20:58
Доброго вечора, бандаСьогодні була ситуація, як і вчора по $BSB за яку ми з Vsmoktav топили від самого початку, но перший раз особо сильним успіхом вона не закінчилась, вчора зранку ми замітили що $BSB активізувався і його масово почали набирати, коли ціна була вже ~0.7, я попробував лонганути, через пару годин закрив на хаях 1.08$ в + хороший профіт.Сама суть і чого ми це пишемо, щоб поділитися з вами ситуацією на якій більшість втратило свої кошти більше не повторювалась, ця ситуацію абсолютно елементарна, після вчорашнього пушу вище 1$ почався відкат, сьогодні замітили те, що вона почала знову повзти догори і виглядало дуже гарно як для того, щоб перебити хай і встановити нове АТХ (на той момент ціна була вже ~0.8$)Саме від себе скажу, що якби я був на місці, профіт вийшов б в рази більший, але не жалію і на тому що вдалось заробити вчора + сьогодні, мені підходить.Плюсом для всіх хто дочитав цей пост до кінця, маю бажання відкрити вхід на місяць за 50$/місяць до нас Оформити підписку – t.me/send?start=s-VsmoktavCM
👁 1,380 26-05-17 13:19
Всім гарного недільного вихідного, маємо можливість поділитись з інфою для тих, хто ще не в курсі.Багато вже хто почав слідкувати за монетою $Q після того, як помітив виводи з Gate.io на свіжостворені гаманці. Для початку перевірив метрики, щоб оцінити, чи є реальний набір позицій через біржу, але чітких сигналів на це не побачив. Так, покупці мають невелику перевагу по притоку, однак вона занадто слабка, щоб говорити про серйозну акумуляцію.Є CA — 0x42d46a0AE143E731290fc47ecf4aD0a9e1519e8cЦе контракт з 101% команди для розподілу, гарний розподіл від них на різні флеш кошелі по 200-500$ протягом 1.5-и місяця. Не знаємо для чого це, можливо щоб заблюрити очі для всіх маминих ончейн-красунчиків. Чому? Тому що після цього ці пару не великі транзакції пройшли на прокладки а з них вже маленькими частинами збирали фулл пулл вкруг десяти кошельків, де лежало від 50к до 1кк$, на деяких вже лежить комса на BNB сеть.Припускаємо що це можливий якісь мінімальний аірдроп, який з часом понятно що потовче ціну вверх, але це чисто припущення,Інформація була найдена не нами, але ми готові вам її показати 🫡
👁 1,080 26-03-26 12:19
Цього місяця було дуже багато що можна було чотко відпрацьовувати без особих ризиків (таке як нафта під відкриття ринку і $THE) Скільки тут тих хто зміг взагалі щось винести, надіюсь шо багато.Зараз перерахую самі цікаві кейси які можна було спокійно відпрацювати (на мою думку і те що я відпрацював)1. Самий цікавий кейс був по арбітражу $THE який якщо б не розшилили жив б в два рази довше, також можна було смачний шорт відпрацювати який я благополучно відкрив но закрив в таку копійолу шо пиздец.2. НАФТА спред під відкриття ринку (багато хто зловили свої лфч на цьому, но не я)3. Лонг $ARC після рагу 25.02 можна було на відкаті зловити по 0.25-30 спокійно4. Відпрацювання $POWER пуш і пізніше його раг5. Хороші рухи по $BTC, $ETH і $SOL (нажаль відпрацьовував тільки $BTC лонги і шорти)6. Хороший лонг $DEGO в який реально вірив і який дав мені найбільший плюс в цьому місяці 7. Лонга $TRUMP який колив доречі в паблік (це рідкість від мене)8. Якісь лудилки/маніпуляції (які перші згадались) $MEMES, $BDXN і $PROVE (це що було сьогодні вночі де пацанюра виставив лімітки на покупку в стакані Aster тим самим получилось зробити 7-8% спред між Bybit)9. Лонг $SIREN і відпрацювання його рагу, колив доречі теж в паблік (тут і тут) основний раг, а потім лонг по самих лоях (теж можна було спокійно відпрацювати ідеальні пози якщо б довірились в мої п'яні слова)UPD: 10. Китаєць на гейті, теж хороший кейс був але це лудка Не знаю чи є взагалі сенс писати цей пост, думаю трошки змінити формат свого каналу і закидувати вже відпрацьованні кейси ситуацій які відбувались на ринку і робити розбір, думаю так буде цікавіше
👁 1,460 26-03-21 18:22
Так ось, почну з простого, хто захоче може добавити щось від себе в свій челенджНадіюсь кожен знає за правило 80/20% (20% дій - 80% результату)Наразі ми живемо в дофаміновому поколінні, покоління деградації, де люди вибирають задоволення, по типу скролла тіктоку, ніж страшно взєбати і напрягти свій мозок і заставити його єбашити по правильному.Про що я говорю?Просто дай собі пару хвилин на роздуми, коли ти останній раз робив щось таке, що 10000% приведе тебе до некст лвла? Чому я за це говорю, тому що ці думки в нас в кожного точно є, але мозок в той момент бориться і старається заглушити ці думки простим скролом тіктоку або розфокусу в той момент.Тому що я хочу і прошу кожного хто хоть чуть чуть має голову на плечах, а не живе як єбанат і має бажання попробувати долучитись до челенджу:1. Заведи собі блокнот щоб записувати всі свої ідеї, моменти які ти маєш зробити на некст день/цілі і тд (саме блокнот, не нотатки в телефоні, мозок тобі просто не дасть про них памятати весь час а блокнот можна буде поставити на видне місце і якщо в тебе є хоть капля дисципліни, ти точно його відкриєш і будеш працювати через НЕ ХОЧУ і це нормально на перший час)2. Налаштуйте собі свій режим, якщо в вас прям пизда, то постарайтесь зробити так, щоб з кожним днем ти лягав на годину скорше і вставав на годину раніше.3. Якщо не маєш фізичного зайняття і не маєш фізично змоги добиратись до того самого ЗАЛУ, то створи свої умови дома (повірьте, маю купа знайомих які мають таку проблему але виглядають краще ніж я в разів 5, тренуючи суто дома)4. Менше токсичності, більше тишини в голові, очистіть ваш мозок від цих токсичних голосів.5. Найти цікаву книжку для розвитку і приділяти 30-40 хвилин кожного дня їй, скажеш не маєш часу? Пиздабол (більшість з вас на туалеті більше часу кожен день сидить в тікток лєнті)6. Напрацювати любу для себе якусь нову звичку (тільки хорошу)Це прям самі дефолтні завдання які можливі, якщо в тебе є дух взятись за своє майбутнє зараз, то почни разом зі мною і склади для себе ще якісь правила.
👁 1,200 26-02-19 12:16
НЕТВОРКІНГ - ПЕРЕОЦІНЕНА ХУЙНЯ!Напишу свій досвід нетворку за 3 роки поки я в крипті, прийшовши сюди я, як і більшість думав ось єбать треба їздити по конфам і все полетить вгору, познайомлюсь з людьми і почну косити бабки, більшість навіть зараз думає що нетворкінг спасе їх життя, навіть я в чаті писав на початку свого шляху - знайомтесь і у вас підуть справи вгору.ТАК ОСЬ - НЕ ПІДУТЬ, все що я зрозумів за 3 роки, нетворкінг може дати нових друзів, але якщо ви нічого не вмієте та не знаєте в ніші якій нетворкаєте - фінансового просування ЦЕ ВАМ НЕ ДАСТЬ.Взяти до прикладу різних BD ( business development ) що ходять по конфам дубая та знайомляться, шукають контакти, зі 100 людей для них будуть корисними лише 3 людини, а інші 97 це потрачений час, так ось якщо ви не даєте велью ви входите в ці 97.Напиздіти що ви крутий також не вийде, окрім власного ЕГО ви більше нічого не зробите, люди що шукають партнерів не тупі, в них вже є ідеї та бачення що повинен представляти той чи інший партнер, в іншому випадку це буде паразитизм який швидко викриється.Якщо брати мій досвід я нікому не був цікавий поки не став медійним, далі став цікавим для багатьох, подумайте чому так сталось, останні конфи було дуже смішно наблюдати як в реальному житті * підходять нетворкери* і починають накидувати який я класний, давай зробимо щось разом! - а потім дивишся по історії на канал вони підписались 15 хвилин тому, а коли ти прямо запитуєш : А ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ РАЗОМ? - відповідь завжди одна, ну потім придумаємо, головне що є бажання, так ось..Вас ніколи не будуть сприймати серйозно якщо ви будете ПАРАЗИТУВАТИ а не давати реальної цінності, якщо ви хочете нетворкати вам потрібно мати ВЛАСНУ ІДЕЮ та бачення для чого це вам, ШАНС ЗНАЙТИ РАНДОМНУ ЛЮДИНУ ЩО ЗМІНИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ КОЛИ ВИ ДАУН = ШАНСУ МОГО ТЕЙК ПРОФІТУ НА ФЬЮЧАХ ЗА ОСТАНІХ ПІВ РОКУ, тому спочатку думайте над тією цінністю що даєте ВИ, а лише потім думайте над тим щоб ви хотіли отримати.P.S напишіть ваше бачення цього, було б цікаво прочитати, можливо я просто не вмію спілкуватись з людьми, а у вас все вийшло
👁 815 26-02-11 12:56
🙌 Що робити з банком менше 1000$?Тут правильної поради і рішення немає, а буде лише суб'єктивна моя думка і як би я вчинив, якби я знову опинився в такій ситуації. Гнатися за великими ризиками вам не обов'язково, тому що, найімовірніше, це призведе до обнулення, якщо ви недостатньо досвідчена людина в подібній сфері. І саме це і означає, що з таким депозитом вам варто сфокусуватися на вивченні та розвитку інфополя. Вивчення взагалі будь-якої інформації, яку ви знаходите, тому що найкращий спосіб піднятися з такого депозиту - це знайти унікальну мету або тему одним з перших, і сфокусувати саме на ній всі свої гроші (як було це з фліпом бітка про який знали всі і кормило воно теж всіх) Якщо ви переконані у своєму ресьорчі і темі в яку ви вливаєте свої гроші, варта цього, то беріть ризики. Тут ж вам і знадобиться інфополе, бажано з людьми, яким ви довіряєте і можете разом відпрацьовувати тему, яку ви знайшли🐑 Як б я вчинив якщо б починав з таким депом Точно б залетів в якусь приватку/дао, або купив якійсь мірор.Кинув б око на одну з цікавих тем і слідкував тільки за нею, читаючи приватки/канали інфлів по розборам і як вони відпрацьовували те або інше, одним словом, наробляв надивленість щоб розуміти що в таких випадках робити.Перший мій деп особисто в крипті і гроші які я заробив в крипті це тема з DCA на початку 25 року (як раз тоді я поглинув в цю сферу з головою) наразі такого немає, тому бажано слідкувати за кожною ситуацією, нова вона чи стара, якщо ти шариш то все одно поки такий ринок якусь копійку будеш витягувати.Моя приватка за 10$ – t.me/send?start=s-vsmoktavdao
👁 1,180 26-01-26 22:19
🤓Очередний пост по тому що відбувалось і колилось тут за ласт тиждень.1. Проста розмова в чаті про пуш $AIA, результат 4x (заходив на самих лоях, але закрив занадто скоро) + після того теж можна було дуже смачно його фліпати2. Кол лонга $SKR на самих лоях на лоусайз МЕКСА який я перетримав але який дав на наступний заробити на ліпшому сайзі ще більше 😋 (5х)3. Кол $DN на самих хаях один з перших, мені доречі одному з небагатьох який закрив самотужки і не зловив АДЛ від гейта (80% чистого з шорта)4. Колив один з найперших лонга і приглянутись до $RIVER, тим самим він зробив цей місяць одним з найкращим по заробітку за оверолл час перебуваючи в крипті5. Нічний кол по $SKR з 0.21 для всього комюніті, пошагово писав до того моменту поки сам не вийшов (з лоусайзу вийшов не лоу профіт)6. Один з найперших кол по $SENT шорта і думку нарахунок пуша до спотів (те і те відпрацювало) 7. Паблік кол по $WHITEWHALE один з найперших 8. Ще разок кол про пуш $SKR який дав теж 15% чистого9. Паблік кол по $DMC + абсолютно всі свої дії писав в приват нарахунок цього, теж дуже файно вийшло + з дуже сильним везінням забувши за случайну лімітку яку успішно я захавав і вчасно побачивши це закрив в хороший плюс позу.10. $AUCTION кол був, дав хороший плюс але я перетримав і закрив в бу (FLUID, ENSO те саме, бу або максимально малий + який я не став записувати в блокнот) Скидочка 25% t.me/send?start=s-vsmoktavdao
👁 991 25-12-31 22:05
🌪 Всіх з НОВИМ РОКОМ!В честь цього хочу на таку круглу дату анонсувати відкриття своє комюніті, спільний ворк з пацанюрами які хочуть розвиватись, шукати нові знайомства, воркати разом і тд.Наразі в ньому вже 12 гілок і особистий дс-канал, поки пройдусь по тому що наразі буде:- Гілка з моїми думками нарахунок любої події на яку кинув око.- Гілка з відсортованим новинами які теж можна брати в відпрацювання- Гілка з арбітражом, в яку будуть постить цікаві спреди які можна буде гнати (які зазвичай не шилять на приватки і тд)- Щітпост, який буду з часом давати в напис туди іншим людям з комюніті після цікавих колів від них, щоб робота полягала не тільки на мені, одна голова добре - дві ще краще.- Гайди, існтрументи для ворку, зручні парсери для роботи.- Альфа в яку буду постити зазвичай інфу в міру можливостей яку зможу позволити- Trading гілка з сетапами по основній крипті: BTC,ETH і тд.- Особисте внутрішнє OTC між людьми з ком'юніті, щоб була змога допомогти з внутрішніми питаннями по крипті, куси і тд.З часом є парочку варіантів ще, но це вже пізніше, нарахунок простої приватки, вона лишиться, но є бажання попробувати розвинути своє комюніті для того, щоб мати з ким воркати і ділитись результатами один з одним.Ціна на одну добу 150$ / lifetime, маєте можливість - @v_carrnahМісячні підписки - t.me/send?start=SBF5Z35l7EiWszZjgyLifetime можна буде придбати до 21:00 01.01.2026, після цього тільки за оверпрайс
👁 1,090 25-12-08 12:08
Гуд монінг, розказую чуть чуть про тиждень який закінчився і що я колив в приватку.1 - $ETH, $ASTERПонеділок, перше число заколив лонга по $ETH (на самих лоях в той час) можна було залитись по 2717, я залився і твх в мене вийшла 2780, зафіксив фулл позу по 3030 (дуже зря бо поза в мене була сумашедша і я дуже сильно боявся що воно уєбеться, принципі так і сталось, але після того воно улетіло до 3240)Також в той ж день колив захід АСТЕРА по 0.91 (моя твх)Поставив тейк 50% на 1$, і некст тейк на 1.2, но закрив фулл по 1.032 - $PIPPINВівторок, дав кол що PIPPIN зібрався на ATH, принципі так і сталось, але вийшло ще відпрацювати раг з 0.26 до 0.14 (особисто вийшло зловити 15% руху в шорті з відкритим лонгом)Вийшло тейкнути $PIPPIN на хаях по 0.34 (твх була 0.11, тримав дуже довго, не з великим ризиком, чомусь вірив що буде перехай, хз)3 - $XNYТретього числа по 7 я був у Києві, тому особо за ворком я не сидів та й телефон зі всіма кошами і для того щоб якось воркати легше, бо ноута в мене немає я тупо забув взяти. 5 числа в пʼятницю заколив пацикам войс попиздіти в приватці, під час як раз войсу почалась двіжуха по $XNY, в мене було 300$ на мексі і все що мені лишалось це трайнути зловити раг, бо лонгувати було вже пізно, під час войсу дав кол по 0.00163 в шорт, зайшов на 3к позу і залутав з пацанами нехуйовий рух, правда я закрив по 0.0010 а паци дотримали аж до 0.0007-0.0005, гц мужикам.Такий вроді нехуйовий був тиждень, якщо враховувати піпін (но заходив я в нього ще раніше, не в цьому тиждні, но коли був вже впевнений в накачці дав кол) 2х з твх можна було зловити на ура, враховуючи що кожну годину ще капав ахуєнний фандос який мені насипав 1/2 від профіту 👍👍👍Це все що я колив, а якщо проходитись по тому що пацани колили в приват і відпрацьовували без мене, то там теж нехуйові результати) до прикладу $MOODENGПару гарних фоточок з Києва
👁 1,640 25-12-02 13:43
Забув вам показати ласт тиждень/кінець місяця коли які гарно відпрацювали в Vsmoktav 1 – $SOON. Заколив в приватку по самих лоях, прикріплю скрін де і як, щоб було видно. Чистими вийшло 12% руху, закрив я по 0.61 особисто.2 – $TNSR.Заколив лонга на лудку, взяв нормальну позу, пішов чуть раг, деяких пацанів відкинуло по стопу на самих лоях і відскочило на 20% вгору, закрив я в 5% чистих як гойчик (за пацанів зі стопами обідно) скрін теж прикріплю3 – $MON.Заколив на самих лоях цю ракету, особиста твх була 0.0263, особисто вийшов тейком по 0.033 і забрало, но воно пішло аж до 0.05, то можна рахувати кол був на майже 100% чистого руху. (Скрін колу теж дам4 – $DASH.Дав кол в неділю, попередив що взяв 1/2 позу і готовий добрати нижче, бо був ризик брати перед понеділком, впринципі так і сталось, добрав другу частину пози у вівторок (твх в пацанів які послухали мене і взяли вже в робочий день мали твх ~53-54, в мене була чуть гірша але зловив тейк по 70$ і залутав 15% чистих)5 – $DODO.Колили абсолютно всі, тому нема сенсу це сильно розписувати, колив це ще й в канал, був спред 20% в моменті, вийшло вийти в 9% чистими на норм сайз, теж нот бед.Наразі новий місяць почався, тримаю $ASTER (давав кол теж) по 0.91, чекаю вище 1$Якось так, вроді норм резолти, ставте лайк і залітайте в чатік, буду радий поспілкуватися з кожним https://t.me/+LpEzF2zak_lhMTli